Z jakiego powodu pewne gry stają się świetnymi, kochanymi przez graczy produkcjami.

Każdego roku w sklepach pojawiają się dziesiątki nowych gier, lecz tylko niewielu tytułom może się udać odnieść prawdziwy sukces. I gra taka nie tylko bardzo dobrze się sprzedaje, lecz również każde kolejne wydanie powoduje ogromne emocje u grających, jacy nie będą mogli się doczekać kolejnej części.
stres
Dziennikarz: Daniel Jolivet
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


plaża - wakacje
Dziennikarz: Bryn Pinzgauer
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Nie inaczej jest w przypadku kultowych Simsów. Ich kolejna odsłona nawiązuje oczywiście do największych zalet swoich poprzedniczek, lecz daje równocześnie zupełnie nowe możliwości.

Wejdź na ten link oraz zobacz w treści (https://polviettravel.com/saigon-rides-w-sajgonie/) znajdujący się w tamtym miejscu tekst. Są tam dodatkowe informacje. One również podnoszą taką problematykę.

Gra jest do kupienia we wszystkich dobrych sklepach, a w zestawie otrzymuje się nagraną płytkę oraz cd key sims 3 do jej aktywacji. Jest na tyle wciągająca, że rozpoczynając grę nastawić się trzeba na to, że się skończy po wielu przegranych godzinach.


kościół


Następną hitową produkcją jest call of duty psp - kocham call of duty psp, rewelacyjna strzelanka w trybie pierwszoosobowym. Aktualnie ostatnią wersją jest cod modern warfare, osadzona w realiach współczesnego świata. W czasie rozgrywki da się przejmować kontrolę nad dużą ilością postaci, a także uczestniczyć w wielu rozbudowanych misjach. Bardzo dobrze jest dopracowana strona grafiki, przez co gra posiada rewelacyjny klimat, a równocześnie bardzo dobrze oddane wszelkie szczegóły. Pośród graczy ogromnym zainteresowaniem w dalszym ciągu się cieszy wersja poprzednia, to znaczy cod 3.
Z kolei ona, podobnie jak poprzedniczki, osadzona jest w czasie działań wojennych, w tym przypadku w czasie lądowania aliantów w Normandii - (sprawdź tutaj). Z pewnością grając w tę część na nudę nie można narzekać, bowiem autorzy zaproponowali mnóstwo atrakcji, takich jak na przykład spadochronowe skoki.
2020/09/11, 12:22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.