Z jakiego powodu opłaca się pojechać w okolice Beskidu Śląskiego? Jakiego rodzaju mamy szanse tam zobaczyć, jakie miasta zwiedzić?

Beskid Śląski to ciekawe pasmo górskie. Wspaniale zagospodarowanie i zachwycająca okolica to jego godne zapamiętania walory. Szlaki piesze i rowerowe to wielki atut,tak samo jak bogata oferta uprawiania w tym miejscu sportów zimowych.

góry
Dziennikarz: Els
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Nie dziwi, że na terenie Beskidu Śląskiego utworzono ciekawe miejscowości turystyczne, na obszarze których kto chce ma okazję spędzać doskonałe, pełne przygód wczasy. W gronie tych ośrodków wypoczynkowych, które cieszą się ogromnym wzięciem w ciągu całego roku, możemy wymienić na przykład Wisła ochodzita noclegi cennik . Będące na jej terenie atrakcje turystyczne mają niezwykłą moc przyciągania. Jak możemy spędzić tu wakacje? Z jakich atrakcji opłaca się skorzystać podczas pobytu na terenie tej miejscowości? Najpierw zobacz bazę noclegową - Wisła noclegi.

Wisła to urocza zabudowa, w której ważne miejsce zajmują zjawiskowe wille. Przypominają one o tym, jak istotną rolę grała turystyka w historii tego miasteczka. Zameczek Prezydencki, zabytkowa karczma zmieniona w Muzeum Beskidzkie oraz tereny przeznaczone do spacerów nad brzegami rzeki Wisły – oto najważniejsze atrakcje tego górskiego kurortu. Przepiękny park z amfiteatrem to kolejna atrakcja, dzięki której Wisła stała się zachęcającym miejscem do wypoczynku w górach. Wisła jest jednocześnie rajem dla miłośników aktywnego wypoczynku. Zimą są tutaj doskonałe warunki dla narciarzy, latem przyciągają tu liczne szlaki do pieszych i rowerowych wycieczek.


Kolejne teksty

Jakiego rodzaju atrakcje dla odwiedzających mogą zapropnować Szklarska Poręba i Karpacz, oferta noclegowa tych miejscowości

Karpacz
Dziennikarz: Ronald Preuß
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Rejony Szklarskiej Poręby i Karpacza są chętnie odwiedzane przez wielu turystów. Przyjeżdżają oni w zasadzie każdą porą roku, zima kusi przede wszystkim miłośników narciarskiego szaleństwa na trasach biegowych oraz stokach, a pozostałe pory roku oglądaniem okolicznych wspaniałych góry i atrakcji.

ruszajwpolske.pl/miasta/wisla/noclegi/59,index.html
Dziennikarz: VasenkaPhotography
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Z Wisły można się wybrać tak na Równicę, jak i na Czantorię. Zachęca też Barania Góra, na jakiej zboczach można znaleźć źródła rzeki Wisły. Wędrówki w pięknej scenerii każdemu mogą sprawiać mnóstwo radości i stawać się interesującym pomysłem na spędzenie ciekawego urlopu w Beskidzie Śląskim. Przebywając w Wiśle warto tez wybrać się do Szczyrku. Znajdziemy tam mnóstwo atrakcji, wiele wrażeń, a co ważne baza turystyczna jest niezwykle dobrze rozwinięta, tak więc Szczyrk noclegi bardzo dużo oferują. Równie dobrze działa lokalna gastronomia, więc mamy szansę najeść się pożywnie i do syta.
2019/05/19, 07:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.