W jaki sposób działa elektryczna obroża dla psiaka?

Instrument którym jest elektryczna obroża dla pieska jest to opcja dla tych właścicieli czworonogów którzy z przeróżnych przyczyn nie mogą bądź nie chcą korzystać z profesjonalnej pomocy tresera.


Pies z kamerą Gopro
Dziennikarz: Gordon Tarpley
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


warsztaty
Dziennikarz: Olger Fallas
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Kolejne teksty

Dobór przedmiotów dla czworonogów, dzięki którym będą one zabezpieczone oraz mogą one odczuwać komfort

pies
Dziennikarz: Guilhem Vellut
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Dobór przedmiotów dla czworonogów, dzięki jakim będą one bezpieczne oraz mogą one odczuwać komfort jest tym, o co musi zadbać posiadacz konkretnego psa, bo wyłącznie dzięki temu będzie on posiadać w stu procentach pewność, że jego zwierzak jest w dobrym stanie.


Są również takie sytuacje jak też problemy z pieskiem iż nawet najlepszy treser zwierząt jest wobec nich bezsilny i w takich sytuacjach z pomocą nadchodzi obroża elektryczna dla psa (sport-dog.pl). Nie jest to jednakże podejście, które może być lekarstwem na całe zło. Przy niektórych kłopotach z czworonogiem, takich jak agresja u czworonogów wskazane jest użytkować obroży elektryczne pod okiem tresera, jaki fachowo zidentyfikuje problem z psem oraz udzieli cennych wskazówek by kłopot ów za pomocą elektrycznej obroży anulować, a nie niezamierzenie zaognić. Według producentów tego typu urządzeń tresura pieska w której stosowana jest obroża (www.sport-dog.pl/) elektryczna możemy rozpocząć już kiedy piesek zna podstawowe komendy oraz skończył kilka miesięcy - zazwyczaj przyjmuje się, że wiek psa pół roku jest takim momentem, że pies kojarzy związki przyczynowo - skutkowe jak też jest sens stosowania tego typu obroży do poskromienia a także korekty niechcianych zachowań u czworonogów.


obroża elektryczna dla psa
Dziennikarz: Jeffrey Beall
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Czy każdy piesek może używać elektrycznej obroży? Niemalże każdy. Wymogiem jest rzecz jasna jego wiek bo zbyt młode psy nie łączą odpowiednio związków przyczyny oraz skutku na czym opiera się poprawnie prowadzona tresura psiaka z obrożą elektryczną.


Przed pierwszym zastosowaniem tego typu środka treningu warto także skontrolować stan zdrowia zwierzęcia a także spotkać się w tym celu z weterynarzem. Na rynku jest naprawdę ogromny wybór tego rodzaju przyrządów. W sprzedaży możemy też dostać elektryczny pastuch dla psa.
2018/07/23, 07:18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.