Ledy lepsze niż billboardy

Wielość reklam, jakie kuszą kierowców przy drogach w całym kraju sprawia, że stajemy się obojętni na treści reklamowe wabiące nas z ustawionych przy drogach billboardów. Uczestnicy ruchu drogowego zgodnie twierdzą, że szyldy, tablice i billboardy szpecą krajobraz naszego kraju i przez swą ogromna liczbę stają się nieskuteczne. Nową formą reklamy, która ma coraz więcej zwolenników, jest reklama na leadach.
Miasto, ekran LED
Dziennikarz: Medas-Media
Zainspirowane przez: Medas-Media
Badania specjalistów udowadniają, że tego typu reklama, z powodu tego, że przekazywane treści są podświetlane i dynamiczne, okazuje się osiem razy bardziej widoczna dla uczestników ruchu drogowego. Ekrany ledowe są coraz większych rozmiarów i nowocześniejsze a możliwość umieszczania kilku spotów wzmacnia ich skuteczność i sprawia, że nie są monotonne.

Reklamy tego typu mogą mieć formę tablic tekstowych lub graficzno-tekstowych, co jest idealnym nośnikiem reklamy w przypadku restauracji, zajazdów, stacji benzynowych lub aptek, oraz postać telebimów. Coraz częściej są one obecne podczas koncertów i rozgrywek sportowych, bo oferują transmisję bezpośrednią wydarzeń dla osób, które np. nie są na stadionie, tylko w strefach kibiców. Przerwy w transmisji to doskonała okazja na emisję spotów, które za sprawą coraz nowocześniejszej technologii są wyraziste i coraz mniej statyczne.

Kolejne teksty

W jakich miejscach należałoby umieścić reklamę na telebimie, żeby dostarczyła ona oczekiwany efekt?

Telebim
Dziennikarz: FlexVision.pl
Zainspirowane przez: FlexVision.pl
Reklamy na telebimach są współcześnie jedną z bardziej modnych i często użytkowanych form reklamy, albowiem pośród wielu innych rodzajów reklam właśnie te charakteryzują się największą efektywnością. Telebim to spory ekran ledowy, na którym wyświetlane są różne reklamy. Dzięki użyciu dzisiejszej technologii obraz, jaki jest emitowany na telebimach charakteryzuje się dużą wyrazistością, jest klarowny oraz przejrzysty co sprawia, że dobrze widać go nawet z odległej odległości.


Nośnik naszej reklamy wybierzemy, wrzucając w gogle hasła z pożądaną dla nas lokalizacją jak: promocja Cieszyn, reklama Bogatynia, lub wystukując bardziej skomplikowaną frazę typu reklama tanie wizytówki online na ekranie led Łódź. Otrzymamy listę firm, które oferują reklamy w konkretnych lokalizacjach, niekiedy w danym mieście jest kilka tego typu lokalizacji i przy pomocy Sieci wybierzemy tę, która jest dla nas korzystna – przy głównej drodze, supermarkecie lub (zobacz toensmeier) w ważnym miejscu miasta. Skorzystajmy z pomocy sieci i przedstawmy ofertę naszej firmy w sposób dynamiczny, nie tracąc funduszy na mało aktywny billboard, którego mało potencjalnych klientów zauważy.
2018/10/10, 07:15
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.