Pan szuka pani a pani pana

Ciężko brnąć przez życie samotnie zwłaszcza, gdy nie mamy już nastu lat i marzy nam się stabilizacja. Jednak, jeżeli u nas w otoczeniu nie ma żadnej osoby, która by się nami zainteresowała lub którą my sami byśmy się chcieli zainteresować, to możemy spróbować poszukiwań przez Internet. Internet daje możliwość wstawienia ogłoszenie w stylu: pani szuka pana. Być może ktoś się odezwie. Ludzie wstawiają przeróżne ogłoszenia.
randka
Dziennikarz: Segafredo Zanetti
Zainspirowane przez: Segafredo Zanetti
Niektórzy piszą dużo, inni są niezbyt wylewni. Pewne osoby dodają swoje zdjęcia inne nie. Wszystko jest zależne od tego, jaką osobą jesteśmy. Jednak, jeśli postanawiamy pójść na taką randkę z Internetu, tzn. z osobą poznaną drogą internetową to wybierzmy publiczne miejsce i dajmy znać komuś ze znajomych, że spotykamy się z taką osobą. Nigdy nie wiadomo, kto tak naprawdę kryje się po drugiej stronie ekranu.


Poszukujemy swojej drugiej połówki

Obecnie ludzie szukają swojej drugiej połówki w sieci. Nie jest to proste, bo w Internecie jest pełno osób, które kłamią, ale są też szczerzy i uczciwi ludzie, którzy w końcu chcą
kolacja
Dziennikarz: Sigma International
Zainspirowane przez: Sigma International
się z kimś zapoznać. Jeżeli chodzi o granice wiekowe, to mamy cały przekrój, zaczynając od osób w wieku trzydziestu lat bez górnej granicy wieu. Bywa, że młodsi członkowie rodziny zakładają swoimi babciom albo dziadkom profile na portalach randkowych dla osób starszych. Nikt nie lubi patrzeć, jak ktoś z naszych bliskich siedzi sama cały dzień w domu i nawet nie ma, z kim porozmawiać. Czasem pani szuka pana, który miałby być jej bratnią duszą - . A czasem młoda matka z dzieckiem chciałaby poznać wartościowego mężczyznę, który zaopiekuje się nią i maluchem.


Kolejne teksty

Internet to perspektywa dla twojego działania

wesele - przekrój
Dziennikarz: Kuba Bożanowski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Badania informują, że posiadacze komputera wklepują coraz dłuższe zdania do wyszukiwarki. Następnie przeglądarka wyświetla na pierwszej stronie niedużo firm i wielki odsetek internautów lustruje jedynie tą pierwszą selekcję. Co robić, żeby ci klienci trafili właśnie do twojego biznesu?


Życie to wiele scenariuszy, czasem największy wpływ mamy na swoje życie my sami, a czasem dzieją się różne historie. Sporo osób uważa, że nigdy nie będzie miała profilu na portalu randkowym, a potem szuka miejsca, gdzie można byłoby wstawić ogłoszenie o poszukiwaniu drugiej połówki. Bywa, że udaje się poznać fantastycznego, innym razem spotkania poza Internetem okazują się totalną klapą. Bardzo dużo zależy od naszego nastawienia i szczerości drugiej osoby. Może i takie poszukiwania okażą się bezowocne, ale nie masensu rezygnować może przypadkiem znajdziemy swoją drugą połówkę jabłka? Oczywiście zawsze będziemy mieli wątpliwości, czy da się w ogóle stworzyć prawdziwy związek z osobą, którą poznaliśmy przez Internet. Jednak w dzisiejszych czasach nie ma, co deprecjonować internetowych zażyłości.
2019/06/18, 01:45
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.