Niewidzialne ogrodzenie - czyli, w jaki sposób konkretnie działa działający elektrycznie pastuch przeznaczony dla psa

Pies jest to od niewiarygodnie wielu lat najlepszy przyjaciel nas ludzi. Wielu spośród nas nie wyobraża sobie domu bez niego, traktując jak członka własnej rodziny - jego chronienie jest niemalże tak samo istotne, jak na przykład naszych dzieci.


zęby
Dziennikarz: David Wright
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


miska
Dziennikarz: Jason Trbovich
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


pastuch dla psa
Dziennikarz: Susan Drury
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Kolejne teksty

Masz problem z wyceną nieruchomości?

dentysta
Dziennikarz: s.Oliver
Zainspirowane przez: s.Oliver
W momencie gdy chcesz się wyprowadzić się czy też wyprowadzić się, musisz zrobić cokolwiek ze swym mieszkaniem lub z domem.


Jeśli dotychczas wynajmowałeś jedynie mieszkanie albo dom, to nie ma problemu.


Wielu z nas samych mimo miłości do nich, trzyma je głównie na zewnątrz posesji. Takiego typu psy są najczęściej psami typowo obronnymi, lecz i te całkiem małe uwielbiają przecież biegać wokół domu i się bawić. Jak nauczyć psa, że nie wolno podchodzić dla przykładu do ulicy lub naszych kwiatów? Powstał sposób, lecz niewiarygodnie kontrowersyjny.


Chronienie psa przed niebezpieczeństwem jest to czasem trudne zadanie - w szczególności jeżeli mieszka się w domu, a nasz kochany maluch uwielbia sobie kopać na przykład pod ogrodzeniem, po które go to drugiej stronie jest ulokowana ruchliwa ulica. Oduczenie psa kopania - nie tylko pod ogrodzeniem, ale i dla przykładu w naszych kwiatach - to dosyć trudne zadanie i wymaga od nas konsekwencji. Istnieje jednak pewien sposób, aby zaznaczyć psu, gdzie mu wolno, a gdzie w ogóle nie wolno mu iść, a jest to niewidzialne ogrodzenie, które to stwarza w pełni elektryczny pastuch dla psa. Owe urządzenie bywa niewiarygodnie kontrowersyjne jeżeli chodzi o właścicieli czworonogów - takiego typu pastuch w czasie, kiedy nasz własny pies zbliży się do strefy "niebezpiecznej" przesyła dwa sygnały: 1. Dźwiękowy, a jak pies (zobacz tutaj: Odwiedź sklep) nie zareaguje: 2. Elektryczny.


Oznacza to, że jeżeli pies nie usłucha pierwszego sygnału, urządzenie użyje niewielkiego wyładowania elektrycznego, aby go przystopować. Istnieje wielu zwolenników pastuchów, jednak jest też bardzo wielu jego przeciwników - albowiem jak można tak traktować członka swojej rodziny?
2018/06/04, 10:23
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.