Niewidoczne ogrodzenie dla psa, obroża antyszczekowa – dwie metody mające pomóc w odpowiednim tresowaniu psa.

Bardzo dużo ludzi ma jakiegoś zwierzaka. Jednym z bardzo często nabywanych pupili jest pies. Ras psów jest wiele i to, jaki jego rodzaj dany człowiek zakupi zależne jest szczególnie od jego preferencji a także możliwości związanych z terenem dla niego.

Sposób na niszczącego ogród psa

Kolejne teksty

Jak istotnym jest odpowiednie odżywianie Twojego zwierzaka

Jak usunąć sierść z dywanów
Dziennikarz: iStockphoto.com
Zainspirowane przez: iStockphoto.com
Prawda jest taka, iż nie istnieje jedyny słuszny system żywienia, jaki sprawdzi się u każdego zwierzaka. Nie inaczej jak u ludzi - jednym służy wcinanie mięsa, innym dieta wegańska, a jeszcze innym unikanie mleka.


Zwykle jest tendencja, iż jednostki mieszkające w bloku gdzie nie mają zbyt dużo miejsca nabywają małe psy, które tego miejsca za wiele nie potrzebują. Są to też zwierzęta, które nie wymagają zbyt wielkiego terenu do wyhasania się. Tymczasem osoby mające domy z ogrodem zwykle zakupują większe psy, które tego miejsca wymagają dużo a przy okazji posiadają spory obszar w ogródku do wyhasania się.

Są jednak sytuacje, kiedy psy są dosyć niepokorne i powodują sporo zniszczeń na ogrodzie swoją obecnością. Dla właścicieli takich psów jest dobre rozwiązanie a mianowicie mogą oni użyć niewidoczne ogrodzenie dla psa. Umożliwia ono rozdział ogródka na obszary, w których pies może bez problemu pomykać i brykać oraz na obszary, do których nie ma dostępu. Niewidoczne ogrodzenie dla psa jest proste w montażu i w żaden sposób nie ma wpływu na wyglądi wystrój samego ogrodu, toteż może być wykorzystywany w każdym ogródku (zobacz na sklep sport-dog.pl).

Jak oduczyć psa ujadania?

czytaj więcej
Dziennikarz: lgrvv
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jednym z problemów jednostek, które mają psa bez względu na jego gatunek i wielkość jest jego zbytnie wycie oraz ujadanie. Dla takich psów stworzona została obroża - kliknij po szczegóły - antyszczekowa. Ma ona za cel poskromić ujadanie oraz wycie psa. Posiada nastawiany poziom czułości na ujadanie psa. Kiedy pies zaczyna szczekać obroża wytwarza impuls elektryczny, który ma psa zniechęcić do ujadania. Obroża antyszczekowa posiada też inne warianty między innymi podczas próby szczekania może ona wydawać sygnał dźwiękowy, ultradźwięki, wibracje czy nawet spray.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.