Jakiego rodzaju atrakcje czekają na nas w stolicy Dolnego Śląska? Co koniecznie warto zobaczyć?

Wrocław to jedno z najładniejszych, najszybciej się rozwijających naszych miast. Każdego roku przybywa do Wrocławia coraz większa ilość turystów, też z innych krajów.


Wrocław stał się jeszcze bardziej popularny, bo był jednym z miast-organizatorów Euro 2012. Przybyło wtedy bardzo dużo gości, wielu z nich powiedziało, że tu powróci. Jak widać po dużej ilości turystów nie były to słowa rzucane na wiatr.


Wrocław zachwyca bardzo szybko. Już na Dworcu Głównym Polskich Kolei Państwowych jesteśmy w stanie odczuć, jakie to rewelacyjne miasto. Nie tak dawno odnowiony zachwyca każdą osobę. Przez lata niszczał, całe szczęście gruntowny remont sprawił, że zyskał dawną świetność. Wiele osób nie było jeszcze w stolicy Dolnego Śląska, mogą więc myśleć, jak wrocław co zwiedzić?


praca zespołowa
Dziennikarz: COD Newsroom
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


ślub
Dziennikarz: peddhapati
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Dosyć łatwo udzielić odpowiedzi na to pytanie, ponieważ jest kilka takich miejsc, jakie bezwzględnie powinniśmy zobaczyć. Zresztą, każde z miast to ma. Jeśli Wrocław to z pewnością Rynek z zachowanymi starymi kamieniczkami. Są odświeżone, każdy detal aż lśni od nowości. Ponadto zachowany jest tu klimat, który bardzo trudno odnaleźć w innym miejscu sprawdź na stronie www.ekotur.wroclaw.plsprawdź na stronie . We Wrocławiu powinniśmy niezbędnie poznać Halę Stulecia, która zachwyca swoją monumentalnością.


Panorama Racławicka to kolejny obowiązkowy punkt na mapie Wrocławia. Codziennie wiele osób przybywa do Wrocławia, ażeby właśnie ją zobaczyć. Z ostatnich inwestycji na uwagę faktycznie zasługują Afrykarium, jak również Hydropolis.


Kolejne teksty

Uroczy pobyt w Legnicy we wrześniu

logo
Dziennikarz: Solo Femme
Zainspirowane przez: Solo Femme
Poza sezonem wakacyjnym również można znakomicie spędzić czas. Ci którzy nie lubią spędzać wakacji na przepełnionych plażach nad Bałtykiem lub nie lubią czekać w kolejce ludzi, aby wejść na Giewont, mamy lepszą ofertę.


Do stolicy Dolnego Śląska najlepiej przyjechać o każdej porze roku, to duże, acz o wiele spokojniejsze miejsce niż Warszawa, z łagodnym klimatem, dość ciepłymi latami oraz przyjemnymi, nie wcale tak srogimi zimami.
2018/06/22, 00:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.