Jakiego rodzaju atrakcje czekają na nas w stolicy Dolnego Śląska? Co koniecznie warto zobaczyć?

Wrocław to jedno z najładniejszych, najszybciej się rozwijających naszych miast. Każdego roku przybywa do Wrocławia coraz większa ilość turystów, też z innych krajów.


Wrocław stał się jeszcze bardziej popularny, bo był jednym z miast-organizatorów Euro 2012. Przybyło wtedy bardzo dużo gości, wielu z nich powiedziało, że tu powróci. Jak widać po dużej ilości turystów nie były to słowa rzucane na wiatr.


Wrocław zachwyca bardzo szybko. Już na Dworcu Głównym Polskich Kolei Państwowych jesteśmy w stanie odczuć, jakie to rewelacyjne miasto. Nie tak dawno odnowiony zachwyca każdą osobę. Przez lata niszczał, całe szczęście gruntowny remont sprawił, że zyskał dawną świetność. Wiele osób nie było jeszcze w stolicy Dolnego Śląska, mogą więc myśleć, jak wrocław co zwiedzić?


praca zespołowa
Dziennikarz: COD Newsroom
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


ślub
Dziennikarz: peddhapati
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Dosyć łatwo udzielić odpowiedzi na to pytanie, ponieważ jest kilka takich miejsc, jakie bezwzględnie powinniśmy zobaczyć. Zresztą, każde z miast to ma. Jeśli Wrocław to z pewnością Rynek z zachowanymi starymi kamieniczkami. Są odświeżone, każdy detal aż lśni od nowości. Ponadto zachowany jest tu klimat, który bardzo trudno odnaleźć w innym miejscu sprawdź na stronie www.ekotur.wroclaw.pl. We Wrocławiu powinniśmy niezbędnie poznać Halę Stulecia, która zachwyca swoją monumentalnością.


Panorama Racławicka to kolejny obowiązkowy punkt na mapie Wrocławia. Codziennie wiele osób przybywa do Wrocławia, ażeby właśnie ją zobaczyć. Z ostatnich inwestycji na uwagę faktycznie zasługują Afrykarium, jak również Hydropolis.


Kolejne teksty

Uroczy pobyt w Legnicy we wrześniu

logo
Dziennikarz: Solo Femme
Zainspirowane przez: Solo Femme
Poza sezonem letnim również można znakomicie spędzić czas. Ci jacy nie przepadają za spędzaniem wakacji na zapchanych plażach nad Zatoką Gdańską albo nie lubią czekać w kolejce ludzi, by wejść na Giewont, mamy lepszą ofertę.


Do stolicy Dolnego Śląska najlepiej przyjechać o każdej porze roku, to duże, acz o wiele spokojniejsze miejsce niż Warszawa, z łagodnym klimatem, dość ciepłymi latami oraz przyjemnymi, nie wcale tak srogimi zimami.
2017/09/18, 06:50
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.