Dlaczego opłaca się pojechać nad morze w zimie? Co w tego typu wypadzie jest najfajniejsze?

Dla niektórych wyjazdy nad morze kojarzą się przede wszystkim z okresem wakacji. Możemy się wtedy do woli wylegiwać na ciepłym piasku i zażywać kąpieli słonecznych. Jednak wybranie się nad morze zimą ma także swoje plusy, z których z pewnością nie zdawaliśmy sobie sprawy. Warto w związku tym w tym roku prócz lata przyjechać nad morze w innym okresie, a możemy być zaskoczeni jak wspaniały będzie to wyjazd.
morze w okolicach Kołobrzegu
Dziennikarz: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu
Przede wszystkim kiedy na dworze robi się już zimniej i jesteśmy zmuszeni założyć dodatkową warstwę ubrań, z reguły wolimy wybrać się gdzieś do ciepłych krajów albo choćby w góry. Z tego powodu nad morzem jest zdecydowanie mniej turystów. Można przebierać w ofercie bazy noclegowej do woli, szczególnie jak nie ma w tym czasie żadnego święta czy przedłużonego weekendu. Może być tak, iż na przykład jak sprawdzimy Kołobrzeg noclegi blisko morza odnajdziemy w naprawdę dobrej cenie jak ten http://villamare.com.pl/. W sezonie zapewne nie moglibyśmy sobie na taki nocleg pozwolić ponieważ zwyczajnie nie byłoby nas stać. Mając na przykład ładny pokój w pensjonacie z widokiem na morze będziemy mogli podziwiać ten piękny widok z okna, siedząc przykładowo z filiżanką gorącej herbaty. Nawet kiedy pogoda okaże się bardzo kiepska i tak spędzimy miło i przyjemnie czas dla odmiany móc podziwiać po przebudzeniu morze za oknem zamiast szare podwórko przed blokiem.

Mniejsza ilość ludzi to również większy spokój. Możemy bez obaw o tłumy pochodzić promenadą lub po molo. Nie będzie trzeba przeciskać się między ludźmi czy dużą ilością kramów z pamiątkami. To również mniej ludzi w restauracjach czy pubach i więcej szans na to, iż faktycznie uda nam się wypocząć.


Kolejne teksty

Miejsca noclegowe beskid śląski oferuje calutki rok

noclegi w górach
Dziennikarz: VasenkaPhotography
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Pensjonaty szczyrk mają sporo pokoi

Często pod koniec czerwca organizowane są wycieczki szkolne, które mają za zadanie ukazać młodzieży ciekawe rejony naszego państwa.


Musimy wiedzieć, iż jadąc nad morze w zimie warto nastawić się na dłuższe spacery. Bardzo przyjemnie jest iść plażą i słuchać szumu morza. To ogromnie uspokaja i relaksuje. Zima to bowiem nie cały czas pogoda tak kiepska, że mamy ochotę właściwie pozostać w domu. Obecnie już coraz częściej jest iście wiosenna aura. Warto wykorzystać takie momenty właśnie na długie spacery, aby móc się zrelaksować i wdychać dużo zdrowego jodu w willi wpobliżu morza takiej tak ta kliknij tutaj. Do rozgrzania przyda się wziąć termos z gorącą kawą. To ogromna przyjemność móc ją wypić w tak ładnej scenerii. Jak o tym wszystkim pomyślimy na pewno od razu zechcemy pojechać nad Bałtyk.
2018/06/22, 06:54
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.