Wakacje
widok na góry stołowe
Dziennikarz: Yadis
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Tegoroczne ferie powinieneś spędzić w Górach Stołowych, by odetchnąć od gwaru i szybkiego trybu życia, dlatego rezerwuj hotel w Kotlinie Kłodzkiej!

Organizując wakacje po pierwsze musisz zastanowić się nad tym, czy chcemy się rozerwać oraz hulać do białego rana, czy jednak wolimy ciszę i odetchnięcie. Dla ludzi poszukujących odpoczynku idealnym miejscem jest Kotlina Kłodzka, jaka zapewnia bogactwo przyrody i ładne krajobrazy.
morze
Dziennikarz: J. Triepke
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak cudownie spędzić urlop w Polsce?

Często zdarza się nam narzekać, jeżeli wakacje spędzamy w Polsce. Utarło się zdanie, że prawdziwy urlop należy spędzić gdzieś w ciepłych miejscach. Taki wypoczynek jest kosztowny, w związku z czym nie wszyscy mogą sobie na niego pozwolić. Nie warto jednak smucić się z tego powodu, ponieważ w Polsce również można spędzić cudowne wakacje. Powszechnie wiadomo, cudze lubimy chwalić, a swojego nie znamy. Niezbędna jest zmiana takiego myślenia.
Agroturystyka na Kaszubach
Dziennikarz: www.nakaszubach.pl
Zainspirowane przez: www.nakaszubach.pl

Wakacje dla Twojego dziecka

Nie ma rodzica, który by nie pragnął, żeby jego pociecha pojechała na interesujące wakacje, o których marzą cały rok szkolny. Na rynku można natknąć się na wiele propozycji obozów i kolonii, w tym ostatnimi czasy cieszące się dużą popularnością wyjazdy dające szansę dziecku nauczyć się czegoś fascynującego lub doskonalić swoje zdolności, jak np. obozy konne. Ta forma aktywnego wypoczynku dostarcza dziecku ruchu i zajęcia a w tym samym czasie stanowi świetną wakacyjną rozrywkę.
Konie
Dziennikarz: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Obozy konne, czyli wakacje w siodle

Każdy rodzic na pewno chce, aby jego dziecko spędzało długo wyczekiwane wakacje aktywnie i ciekawie. Na rynku można znaleźć setki ofert obozów i kolonii, w tym ostatnio bardzo popularne wyjazdy pozwalające dziecku nauczyć się czegoś ciekawego lub doskonalić swoje umiejętności jak np. obozy konne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.