Wakacje
widok na góry stołowe
Dziennikarz: Yadis
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Tegoroczne ferie powinieneś spędzić w Górach Stołowych, by odetchnąć od gwaru i szybkiego trybu życia, dlatego rezerwuj hotel w Kotlinie Kłodzkiej!

Organizując urlop szczególnie warto zastanowić się nad tym, czy pragniemy się rozerwać i szaleć do białego rana, czy jednak preferujemy ciszę i odetchnięcie. Dla ludzi szukających wypoczynku najdoskonalszym miejscem może okazać się Kotlina Kłodzka, która zapewnia bogactwo natury i piękne krajobrazy.
morze
Dziennikarz: J. Triepke
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak cudownie spędzić urlop w Polsce?

Często zdarza się nam narzekać, jeśli wakacje spędzamy w kraju. Przebiło się przekonanie, że prawdziwy urlop należy spędzić gdzieś w ciepłych miejscach. Taki wypoczynek jest kosztowny, dlatego też nie wszyscy mogą sobie na niego pozwolić. Nie trzeba jednak smucić się z tego powodu, gdyż w Polsce również można spędzić cudowne wakacje. Jak wiadomo, cudze lubimy chwalić, a swojego nie znamy. Konieczna jest zmiana tego myślenia.
Agroturystyka na Kaszubach
Dziennikarz: www.nakaszubach.pl
Zainspirowane przez: www.nakaszubach.pl

Wakacje dla Twojego dziecka

Każdy rodzic na pewno chce, by jego dziecko spędzało długo wyczekiwane wakacje aktywnie. W sieci można wyszukać mnóstwo ofert obozów i kolonii, w tym ostatnimi czasy bardzo lubiane wyjazdy dające szansę dziecku nauczyć się czegoś ciekawego lub ulepszać swoje umiejętności, jak np. obozy konne. Taka forma spędzania wolnego czasu dostarcza dziecku ruchu i zajęcia a w tym samym momencie jest wspaniałą wakacyjną rozrywką.
Konie
Dziennikarz: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Obozy konne, czyli wakacje w siodle

Każdy rodzic na pewno chce, aby jego dziecko spędzało długo wyczekiwane wakacje aktywnie i ciekawie. Na rynku można znaleźć setki ofert obozów i kolonii, w tym ostatnio bardzo popularne wyjazdy pozwalające dziecku nauczyć się czegoś ciekawego lub doskonalić swoje umiejętności jak np. obozy konne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.