Ogień
kominek
Dziennikarz: MR. T in DC
Zainspirowane przez: www.flickr.com

Jakiego rodzaju drewnem powinniśmy palić w kominku? Jakie jest najbardziej odpowiednie i właściwie czemu?

Kiedy palimy w kominku, to w okresie grzewczym zużywamy od pięciu do piętnastu metrów sześciennych drewna. Wiadomo, że zależne jest to od ogrzewanego pomieszczenia, częstotliwości spalania i mającej miejsce pogody, lecz taka wartość ma miejsce. To dość sporo, stąd więc przed zakupem drewna do kominka, powinniśmy pomyśleć poważne nad wyborem najlepszego rodzaju opału.
gaśnica
Dziennikarz: Miss Wetzel's Art Class
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czemu warto zainwestować w najlepszy, najbardziej profesjonalny system przeciwpożarowy? W jakich miejscach to jest zwłaszcza istotne?

Niezwykle istotną kwestią ochrony fizycznej danych, jakie są zgromadzone w każdej serwerowni, jest odpowiednie zabezpieczenie tego typu pomieszczenia przed pożarem. Wiadomym jest, że nowoczesne biura mają mniej lub bardziej zaawansowane systemy wykrywania i gaszenia ogień, ale zwłaszcza w takich miejscach jak serwerownia, musi ona być zaopatrzona w dodatkowy system przeciwpożarowy, który będzie zapewniał bezpieczeństwo jej danych. W odmiennym wypadku możliwa jest ich ewentualna strata, tak więc pozycja firmy na rynku jest w stanie się pogorszyć.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.