Ogień
kominek
Dziennikarz: MR. T in DC
Zainspirowane przez: www.flickr.com

Jakiego rodzaju drewnem powinniśmy palić w kominku? Jakie jest najbardziej odpowiednie i właściwie czemu?

Jak palimy w kominku, to w sezonie grzewczym zużywamy od pięciu do piętnastu metrów sześciennych drewna. Oczywiście jest to zależne od ogrzewanego pomieszczenia, częstotliwości palenia i mającej miejsce pogody, lecz tego typu wartość występuje. To dosyć wiele, stąd więc przed kupnem drewna do kominka, należy pomyśleć poważne nad wyborem najlepszego rodzaju opału.
gaśnica
Dziennikarz: Miss Wetzel's Art Class
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czemu warto zainwestować w najlepszy, najbardziej profesjonalny system przeciwpożarowy? W jakich miejscach to jest zwłaszcza istotne?

Niezwykle istotną kwestią ochrony fizycznej danych, które są zgromadzone w każdej serwerowni, jest właściwe zabezpieczenie tego typu pomieszczenia przed pożarem. Wiadomym jest, że nowoczesne biura mają mniej albo bardziej zaawansowane systemy wykrywania i gaszenia ogień, ale zwłaszcza w tego rodzaju miejscach jak serwerownia, musi ona być zaopatrzona w dodatkowy system przeciwpożarowy, który będzie zapewniał bezpieczeństwo jej danych. W innym wypadku możliwa jest ich ewentualna strata, więc pozycja firmy na rynku może ulec dość znaczącej zmianie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.