Długi
Tłumacze
Dziennikarz: Ken Mayer
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakie świadczenia może oferować spółka, która przeprowadza przeszkolenia z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy?

W dzisiejszych czasach okoliczność na forum pracy na szczęście uległa pewnej poprawie i znalezienie dla siebie posady nie jest aż tak trudne jak np. 5 czy dziesięć wiosen temu. Co prawda należy żałować, że pensje są w Polsce o wiele niższe niż na zachodzie Starego Kontynentu, jednak należy się radować, iż jakaś praca obecna jest w ogóle.


na studiach
Dziennikarz: Startup Mena
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak szkoły prywatne radzą sobie z windykacją nieopłaconego przez studentów czesnego

Kto z ubiegłorocznych maturzystów nie dostanie się na publiczną szkołę wyższą, a pragnie nauczyć się projektować miejskie tereny zielone, jest w stanie bez przeszkód zapisać się na niepubliczną uczelnię. Dana osoba zdobędzie pożądaną wiedzę, ale równocześnie będzie zmuszona słono zapłacić za naukę. A uczelnie niepubliczne borykają się z innym problemem. Nieopłacone przez słuchaczy czesne bywa po części zagrożeniem dla płynności finansowej, a władze uczelni nie mogą powiększać zaplecza naukowego ani kupować nowych pomocy dydaktycznych.
windykacja długów
Dziennikarz: Bryant Surety Bonds
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Sprawdź na czym polega - Odzyskiwanie zadłużenia z asystą firmy windykacyjnej

Windykacja to nader skomplikowany proces. Samo stwierdzenie, iż ktoś winny jest nam pieniądze nie wystarczy, aby otrzymać od niego określoną należność. Postępowanie sądowe wiąże się z dodatkowymi kosztami i charakteryzuje się dużym poziomem skomplikowania.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.