Długi
Tłumacze
Dziennikarz: Ken Mayer
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakie świadczenia może oferować spółka, która przeprowadza przeszkolenia z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy?

W dzisiejszych dniach sytuacja na arenie pracy na szczęście uległa pewnej poprawie i znalezienie dla swojej osoby pracy nie jest aż tak niełatwe jak przykładowo 5 lub 10 wiosen temu. Co prawda należy żałować, że pensje są w Polsce znacznie niższe niżeli na zachodzie Starego Kontynentu, jednak należałoby się radować, iż jakaś posada obecna jest w ogóle.


na studiach
Dziennikarz: Startup Mena
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak szkoły prywatne radzą sobie z windykacją nieopłaconego przez studentów czesnego

Kto z tegorocznych maturzystów nie dostanie się na publiczną uczelnię, a chce nauczyć się projektować miejskie przestrzenie, może bez trudności zapisać się na prywatną uczelnię. Taka maturzystka zdobędzie pożądaną profesję, ale jednocześnie będzie musiała sporo zapłacić za naukę. A szkoły prywatne borykają się z innego rodzaju problemem. Niezapłacone przez słuchaczy czesne bywa po części zagrożeniem dla stabilności finansowej, a władze uczelni nie mogą powiększać zaplecza naukowego ani kupować nowych pomocy dydaktycznych.
windykacja długów
Dziennikarz: Bryant Surety Bonds
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Sprawdź na czym polega - Odzyskiwanie zadłużenia z asystą firmy windykacyjnej

Windykacja to nader skomplikowany proces. Samo stwierdzenie, iż ktoś winny jest nam pieniądze nie wystarczy, aby otrzymać od niego określoną należność. Postępowanie sądowe wiąże się z dodatkowymi kosztami i charakteryzuje się dużym poziomem skomplikowania.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.