ZUS
Pieniądze na dłoni
Dziennikarz: Public Stock
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dogodne rozwiązania dla firm - kredyty inwestycyjne i dotacje z UE

Firma, która właśnie wchodzi na rynek powinna posiadać więcej funduszy na początek, aby mogła rozkręcić działalność. Wiele spraw wymaga dużego nakładu pieniędzy zwłaszcza na początku – zaopatrzenie biura w niezbędne materiały, opłaty rejestracyjne (np. za zgłoszenie rejestracyjne VAT), kupno aut na firmę i tak dalej. Nie ulega także wątpliwości, że i w trakcie trwania działalności ustawicznie należy dokonywać różnych opłat – dotyczących prowadzenia biura, co do wynagrodzeń pracowniczych, składek do ZUS, uiszczania podatku i tak dalej. Utrzymanie płynności finansowej na korzystnym poziomie jest niezwykle istotne dla firmy, bowiem zapewnia jej bezpieczeństwo finansowe i umożliwia realizację planów inwestycyjnych. Skąd brać pieniądze?
Strona internetowa
Dziennikarz: Victor van Werkhooven
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nie zapominaj o obowiązkach wobec Urzędu Skarbowego czy ZUS-u, dokonuj opłat i deklaruj formularze w wyznaczonym terminie

Każdy z nas powinien okazać się świadom, jakie zobowiązania ma względem określonych instytucji. Pozwala to uniknąć opóźnień przy dostarczaniu wymaganych dokumentów i wnoszeniu stosownych opłat. Czasami jednakże natłok różnych załatwień może powodować, że gubimy się w ich gąszczu i mylimy. Na szczęście w każdym przypadku możemy skonsultować się z pracownikami biura rachunkowego albo poszukać wymaganych wiadomości w internecie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.