Kot
Pies Shi-Tzu
Dziennikarz: JakeCop
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Animonda stanowi najlepiej zbilansowaną karmą dla każdego psa niezależnie od wieku

Przygarnięcie kota to rzecz, o której marzy wielu ludzi. Niestety posiadanie zwierzęcia to nie wyłącznie przyjemności, ale też i obowiązki, z których nie każdy może się wywiązać. Chcąc zwierzęcego towarzystwa trzeba przeanalizować sprawę kilka razy nim zdecydujemy się przyjąć nowego mieszkańca do mieszkania.
kot
Dziennikarz: Linda Tanner
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Przeczytaj, jakie rzeczy nabyć nim zaadoptujesz kota

Pragniesz posiadać kota? Bądź gotowy na „niezłą jazdę”. Mowa tu naturalnie o wszystkich aspektach posiadania takiego przeuroczego diabełka. Kot to nie pies, taka jest podstawowa zasada. Nie wytrenujesz go jak psa, choć ułożyć sobie z nim życie można, nie będzie wdzięczny, jak pies, choć oznak miłości zapewne doświadczysz. Kot nie będzie tak naprawdę potulny jak pies, chociaż wszystko zależy, na jakiego kota trafimy.
kot
Dziennikarz: Peter Stevens
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Gps dla kota lub psa? Tak to możliwe! Dobrze się przekonać, co oferuje taki nadajnik oraz czy jest sens go kupować

Sporo ludzi myśli nad tym, by kupić dla swojego pupila coś w stylu gps, dzięki czemu będziemy wiedzieć, gdzie nasz pupil jest obecnie w razie gdybyśmy nie mogli go znaleźć. Obecnie mamy do wyboru mikroczip i gps dla zwierząt, ale takie urządzenia nie działają w ten sam sposób. Czym w związku z tym się różnią?
kotek
Dziennikarz: sxc.hu
Zainspirowane przez: sxc.hu

Uważnie sprawdzaj co może być dla naszego zwierzaka dobre

Warto zaznaczyć, iż każde zwierzę potrzebuje czegoś odmiennego do prawidłowego rozwoju. Jedne będą potrzebowały składników, które będą osłaniały ich stawy, a drugie znowu będą wymagały karmy, która pozwoli im zmagać się z uczuleniami. Z tego powodu właśnie zanim nabędziemy daną karmę, warto się rzetelnie zapytać weterynarza, co będzie najbardziej dobre dla naszego pupila i jaką dietę musi on stosować.
kot
Dziennikarz: Megan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Koty są niezwykłymi zwierzakami!

Koty to na pewno fantastyczne zwierzaki. Wiadoma kwestia, nie słyną z uwielbienia do gatunku ludzkiego, są bardzo leniwe, tylko spanie ich interesuje, lecz i tak zakup jednego kotka to strzał w dziesiątkę. Przy optymistycznym założeniu, że żaden z mieszkańców domostwa nie ma uczulenia na sierść. A to w sumie całkiem często zauważane.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.