Kot
Pies Shi-Tzu
Dziennikarz: JakeCop
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Animonda stanowi najlepiej zbilansowaną karmą dla każdego psa niezależnie od wieku

Adopcja zwierzaka to marzenie wielu ludzi. Niestety przygarnięcie zwierzęcia to nie wyłącznie przyjemności, ale również i zobowiązania, z których nie każdy może się wywiązać. Chcąc zwierzęcego towarzystwa trzeba przeanalizować sprawę kilka razy zanim postanowimy przyjąć nowego mieszkańca do domu.
kot
Dziennikarz: Linda Tanner
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Przeczytaj, jakie rzeczy nabyć nim zaadoptujesz kota

Chcesz posiadać kota? Przygotuj się na „niezłą jazdę”. Mówimy tu oczywiście o wszelkich aspektach posiadania takiego przeuroczego diabełka. Kot to nie pies, tego nie zmienisz, choćbyś chciał. Nie wyszkolisz go jak psa, chociaż ułożyć sobie z nim życie można, nie będzie zobowiązany, jak pies, chociaż oznak miłości na pewno doświadczysz. Kot nie będzie tak naprawdę potulny jak pies, choć wszystko zależy, na jakiego kota trafimy.
kot
Dziennikarz: Peter Stevens
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Gps dla kota lub psa? Tak to możliwe! Dobrze się przekonać, co oferuje taki nadajnik oraz czy jest sens go kupować

Wiele ludzi myśli nad tym, aby zakupić dla swojego pupila coś w stylu gps, przez co będziemy wiedzieć, w jakim miejscu nasz pupil jest obecnie w razie zaginięcia. Obecnie mamy do wyboru mikroczip oraz gps dla zwierząt, jednak te sprzęty nie działają w ten sam sposób. Czym więc się różnią?
kotek
Dziennikarz: sxc.hu
Zainspirowane przez: sxc.hu

Uważnie sprawdzaj co może być dla naszego zwierzaka dobre

Trzeba wiedzieć, że każde zwierzę potrzebuje czegoś odmiennego do dobrego wzrastania. Jedne będą wymagały minerałów, które będą osłaniały ich stawy, a drugie znów będą potrzebowały karmy, która pozwoli im walczyć z uczuleniami. Dlatego właśnie zanim zakupimy odpowiednią karmę, należy się rzetelnie wypytać weterynarza, co będzie najbardziej odpowiednie dla naszego zwierzaka oraz jaką dietę powinien on stosować.
kot
Dziennikarz: Megan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Koty są niezwykłymi zwierzakami!

Koty to na pewno niezwykłe zwierzaki. To oczywiste, nie są powszechnie znane z uwielbienia do gatunku ludzkiego, charakteryzują się lenistwem, wyłącznie leżenie im w głowie, ale tak czy siak kupno jednego kota to strzał w dziesiątkę. Przy założeniu, że żaden z mieszkańców domostwa nie ma uczulenia na kocią sierść. A to w sumie całkiem często dostrzegalne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.