Twoje zainteresowania
domki letniskowe
Dziennikarz: amateur photography by michel
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak przygotować wypad za miasto z najbliższymi?

O wyjeździe na weekend za miasto myśli wielu z nas, aczkolwiek nie za każdym razem mamy na to czas bądź nie dysponujemy potrzebnymi pieniędzmi. Warto jednakże od czasu do czasu na tego rodzaju luksus sobie pozwolić, a w kilka chwil dostrzeżemy poprawę naszego samopoczucia jak i większą radość z życia. Pamiętajmy, że weekendowy wyjazd nie musi być jednoznaczny z dużym kosztem, toteż nie obawiajmy się tego przesadnie. Planowanie weekendu winniśmy rozpocząć od wyboru miejsca, do którego zamierzamy się wybrać.
okulary i książka
Zainspirowane przez: flickr.com

Kilka porad dla zaczynających karierę autorów, którzy planują wydać swoje pierwsze dzieło.

Każdy młody pisarz chciałby, żeby jego twórczość była czytana przez rzesze czytelników. Lecz droga do takiego celu wcale nie jest łatwa, o czym miało się już okazję przekonać wielu adeptów literatury. Dotarcie do większego grona odbiorców wymaga nie tylko odpowiedniego stylu pisania, lecz także trochę szczęścia, za całą pewnością ciężkiej pracy i wielkiego samozaparcia.
mężczyźni na siłowni
Dziennikarz: Morten Skovgaard
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kulturystyka w teorii i praktyce – najczęściej popełniane błędy na siłowni

Kiedy zima przemija i pojawiają się pierwsze cieplejsze dni, wiele osób przypomina sobie o tym, że trzeba zadbać o sylwetkę, aby w sezonie wakacyjnym ładnie prezentować się w stroju kąpielowym. Takie myślenie nie jest obce ani kobietom, ani panom, a na siłowni najczęściej popełniamy wszyscy te same błędy.
spływ jako atrakcja w Dolinie Kłodzkiej
Dziennikarz: Jura Park Bałtów
Zainspirowane przez: http://www.juraparkbaltow.pl

Atrakcje i miejsca na terenie Kotliny Kłodzkiej, które należy zobaczyć spędzając wakacje na Dolnym Śląsku

Szukając najlepszego miejsca na urlop z rodziną, świetnym wyborem będzie Ziemia Kłodzka. Te malownicze tereny położone w sąsiedztwie Gór Stołowych rok rocznie przyciągają turystów i zachwycają ich swoimi ciekawymi zabytkami jak również krajobrazami.
Kraków nocą
Dziennikarz: John Kraus
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jeśli w pobliskim czasie zamierzasz zwiedzić Kraków – warto oprócz najwspanialszych zabytków, zaznajomić się z atrakcjami kulturalnymi tego miasta.

Miasto Kraków, to nie tylko poprzednia kolebka naszego państwa. To również jedno z najpiękniejszych miast Polski. Jest nie wyłącznie świetnie rozrośnięte zwazając na stan gospodarki, ale obejmuje obfitą przeszłość i budynki architektoniczne, które radują się dużym sukcesem pośród podróżników z całego świata. Kraków, to również centrum kultury naszego kraju, miasto uczelni i wykształcania się inteligencji.
plaża w Ustce
Dziennikarz: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

W jaki sposób współcześnie zorganizować wakacje nad polskim morzem z dziećmi, by były one faktycznie udane?

Polskie morze dalej wyróżnia się bardzo dużą popularnością oraz co roku na jego plażach wypoczywają tysiące turystów z całego kraju.
morze
Dziennikarz: Jörg Schubert
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jaki sposób zorganizować sobie skuteczny wypoczynek bogaty w niezapomniane atrakcje?

Oczywiste jest że Polska słynie z dużej ilości interesujących miejsc, których wręcz grzechem byłoby nie odwiedzić. Planując wyjazd na weekend niewątpliwie mamy dość spore pole manewru, za sprawą którego mamy możliwość wybrać ciekawe miejsce, w którym spędzimy wspaniałe chwile. Wtedy gdy zastanawiamy się, które z miejsc szczególnie należałoby odwiedzić, powinniśmy wziąć pod uwagę formę planowanego wypoczynku, ale również konkretny czas pobytu.
morze
Dziennikarz: J. Triepke
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak cudownie spędzić urlop w Polsce?

Nierzadko zdarza się nam narzekać, jeśli lato spędzamy w kraju. Utarło się przekonanie, że prawdziwy urlop należy spędzić gdzieś w odległych miejscach. Taki odpoczynek jest kosztowny, w związku z czym nie wszyscy mogą wybrać taką formę. Nie warto jednak być smutnym z tego powodu, gdyż w Polsce również można spędzić cudowne wakacje. Powszechnie wiadomo, cudze chwalimy, a swojego nie znamy. Niezbędna jest zmiana takiego myślenia.
Beskidy
Dziennikarz: Greg_Men
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu opłaca się pojechać w okolice Beskidu Śląskiego? Jakiego rodzaju mamy szanse tam zobaczyć, jakie miasta zwiedzić?

Beskid Śląski to ciekawe pasmo górskie. Doskonale rozlokowane i piękna okolica to jego godne zapamiętania zalety. Szlaki do pieszych wędrówek i rowerowe to wielka zaleta,tak samo jak duża oferta uprawiania w tych górach sportów zimowych.
Bieszczady
Dziennikarz: Pawel
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Gdzie dobrze dziś spędzić znakomite wakacje

Każdy marzy dziś o atrakcyjnych wakacjach, zastanawiając się w jaki rejon najpewniej teraz się wybrać. Czy ufać jakimś sprawdzonym miejscom turystycznym czy również zaryzykować z czymś kompletnie nowym?
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.