Twoje zainteresowania
okulary i książka
Zainspirowane przez: flickr.com

Kilka porad dla zaczynających karierę autorów, którzy planują wydać swoje pierwsze dzieło.

Każdy młody pisarz chciałby, żeby jego twórczość była czytana przez rzesze czytelników. Lecz droga do takiego celu wcale nie jest łatwa, o czym miało się już okazję przekonać wielu adeptów literatury. Dotarcie do większego grona odbiorców wymaga nie tylko odpowiedniego stylu pisania, lecz także trochę szczęścia, za całą pewnością ciężkiej pracy i wielkiego samozaparcia.
mężczyźni na siłowni
Dziennikarz: Morten Skovgaard
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kulturystyka w teorii i praktyce – najczęściej popełniane błędy na siłowni

Kiedy okres zimowy przemija i pojawiają się pierwsze słoneczne dni, wiele osób budzi się z zimowego letargu i uznaje, że trzeba zadbać o figurę, aby w czasie wakacji odpowiednio prezentować się w kusych ubraniach. Takie podejście nie jest obce ani kobietom, ani panom, a na siłowni przeważnie popełniamy wszyscy identyczne błędy.
spływ jako atrakcja w Dolinie Kłodzkiej
Dziennikarz: Jura Park Bałtów
Zainspirowane przez: http://www.juraparkbaltow.pl

Atrakcje i miejsca na terenie Kotliny Kłodzkiej, które należy zobaczyć spędzając wakacje na Dolnym Śląsku

Szukając najlepszego miejsca na urlop z rodziną, świetnym wyborem będzie Ziemia Kłodzka. Te malownicze tereny położone w sąsiedztwie Gór Stołowych rok rocznie przyciągają turystów i zachwycają ich swoimi ciekawymi zabytkami jak również krajobrazami.
Kraków nocą
Dziennikarz: John Kraus
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jeśli w pobliskim czasie zamierzasz zwiedzić Kraków – warto oprócz najwspanialszych zabytków, zaznajomić się z atrakcjami kulturalnymi tego miasta.

Kraków, to nie wyłącznie była kolebka państwa polskiego. To również jedno z piękniejszych miast Polski. Jest nie tylko znakomicie rozwinięte zwazając na stan gospodarki, ale zawiera bogatą historię i budynki architektoniczne, które radują się sporym powodzeniem wśród podróżników ze wszystkich krajów. Kraków, to również centrum kultury naszego kraju, punkt uczelni i wykształcania się inteligencji.
plaża w Ustce
Dziennikarz: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

W jaki sposób współcześnie zorganizować wakacje nad polskim morzem z dziećmi, by były one faktycznie udane?

Wypoczynek nad Morzem Bałtyckim dalej cieszy się ogromną popularnością, a jego plaże przyciągają każdego roku tysiące turystów z całego kraju.
morze
Dziennikarz: Jörg Schubert
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jaki sposób zorganizować sobie skuteczny wypoczynek bogaty w niezapomniane atrakcje?

Jak wszystkim wiadomo Polska słynie z dużej ilości pięknych miejsc, których wręcz grzechem byłoby nie odwiedzić. Planując wyjazd na wolne dni od pracy naturalnie mamy możliwość posiadać duże pole manewru, poprzez co możemy wybrać ciekawe miejsce, w którym spędzimy niezapomniane chwile. Kiedy zastanawiamy się, które z miejsc szczególnie należy odwiedzić, musimy wziąć pod uwagę rodzaj planowanego wypoczynku, jak także konkretny czas pobytu.
morze
Dziennikarz: J. Triepke
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak cudownie spędzić urlop w Polsce?

Często zdarza się nam narzekać, jeśli wakacje spędzamy w kraju. Przebiło się przekonanie, że prawdziwy urlop powinno się spędzić gdzieś w ciepłych miejscach. Taki odpoczynek jest kosztowny, w związku z czym nie wszyscy mogą sobie na niego pozwolić. Nie warto jednak smucić się z tego powodu, ponieważ w Polsce także można spędzić wspaniałe wakacje. Jak wiadomo, cudze chwalimy, a swojego nie znamy. Niezbędna jest zmiana takiego myślenia.
Beskidy
Dziennikarz: Greg_Men
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu opłaca się pojechać w okolice Beskidu Śląskiego? Jakiego rodzaju mamy szanse tam zobaczyć, jakie miasta zwiedzić?

Beskid Śląski to niepowtarzalne pasmo górskie. Doskonale zlokalizowane i zachwycająca okolica to jego godne zapamiętania walory. Szlaki piesze i rowerowe to wielki plus,tak samo jak szeroka oferta trenowania tam sportów zimowych.
Bieszczady
Dziennikarz: Pawel
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Gdzie dobrze dziś spędzić znakomite wakacje

Każdy śni obecnie o ciekawych wakacjach, zastanawiając się w jaki region dobrze teraz pojechać. Czy ufać danym sprawdzonym regionom turystycznym czy również zaryzykować z czymś zupełnie nowym?
mazury
Dziennikarz: evoonia
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wszędzie dobrze, ale w Polsce najlepiej

Jeśli chcemy być blisko natury, to powinniśmy wyruszyć na Mazury. To miejsce, które zaczaruje nas krajobrazami i ogromem atrakcji stworzonych rękami mieszkańców. Kraina Tysiąca Jezior potrafi zauroczyć od pierwszego wejrzenia, więc nie ma, nad czym się zastanawiać, najlepiej się pakować i jechać na Mazury. Dobrze postawić na jakieś gospodarstwo agroturystyczne mazur.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.