Zoologiczne hobby
dziecko, kot
Dziennikarz: Hsu Chi-Wen
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jaki sposób przygotować terrarium dla żółwia? O jakich zasadach powinniśmy nie zapominać?

Żółwie są to niezwykle interesujące zwierzęta, jakie są łatwe w hodowli. Niepotrzebna będzie żadna interakcja z żółwiem, a więc nie trzeba się z nimi bawić albo zastosować jakichś specjalnych zabiegów.
karma bosch
Dziennikarz: liketearsintherain
Zainspirowane przez: www.flickr.com

Dbanie o kondycję jak i prezencję domowego pupila

Domowe zwierze to nie tylko oddany kompan, ale przede wszystkim poważna codzienna odpowiedzialność. Czas letni to moment, gdy dbanie na odpowiednią kondycję psa ma priorytetowe znaczenie.
zwierzęta - ogląd
Dziennikarz: Helena Polak
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Praktyczne akcesoria takie jak lampy oraz terrarium do hodowli rozmaitych gatunków zwierząt

W teraźniejszych czasach posiadanie własnego zwierzęcia nikogo nie dziwi. Większa część ludzi preferuje najbardziej sławne domowe pupile, takie jak psy albo koty. Wielką sławą cieszą się także wszelkiego gatunku gryzonie, które są bardzo dobrym wyborem dla najmłodszych członków rodziny. Jednak jest wielka ilość ludzi, którzy preferują troskę nad bardziej egzotycznymi zwierzętami
.
Karma dla kotów
Zainspirowane przez: www.sxc.hu

Żwirek dla kota jest właściwy dla jego zdrowia

Posiadając pupila pragniemy, żeby miał on to wszystko co najwspanialsze, dlatego dużo czasu spędzamy na sprawdzaniu regałów w sklepie zoologicznym, żeby posiadać świadomość, że kupujemy materiały najlepszej jakości. Teraz polecany jest żwirek dla kota, który w 100% składa się z naturalnych produktów roślinnych, takich jak drewno, makulatura albo siano.
kot
Dziennikarz: Peter Stevens
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Gps dla kota lub psa? Tak to możliwe! Dobrze się przekonać, co oferuje taki nadajnik oraz czy jest sens go kupować

Sporo ludzi myśli nad tym, by kupić dla swojego pupila coś w stylu gps, dzięki czemu będziemy wiedzieć, gdzie nasz pupil jest obecnie w razie gdybyśmy nie mogli go znaleźć. Obecnie mamy do wyboru mikroczip i gps dla zwierząt, ale takie urządzenia nie działają w ten sam sposób. Czym w związku z tym się różnią?
Pies rasy mastif tybetański
Dziennikarz: lgrvv
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zakup psa. Na co należy zwrócić uwagę?

Kiedyś w końcu przychodzi ten czas, gdy nasze dziecko ogłasza nam, iż chce mieć w domu zwierzaka. To bardzo poważna sprawa i powinniśmy się nad nią dobrze zastanowić. Z pewnością nie można pochopnie się zgadzać. Nie mówmy naszemu szkrabowi, że zgadzamy się na to, tylko dlatego, by przestało nas tą sprawą zamęczać. Okłamywanie malucha może przynieść jeszcze gorsze efekty niż brak zgody. Zanim jednakże zniszczymy marzenia dzieciaka o zwierzątku, przekalkulujmy wszystko na spokojnie.
gołąb pocztowy
Dziennikarz: A N Suresh Kumar
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co należy obecnie wiedzieć o gołębiach pocztowych?

Gołębie pocztowe są typem występującego tak naprawdę na całym świecie (oprócz Antarktydy) gołębia skalnego. Wśród innych gołębi wyróżnia się ciekawą cechą: potrafi powrócić do gołębnika nawet z bardzo dalekich wypraw. Ich opieką zajmuje się dzisiaj sporo pasjonatów na wszystkich kontynentach.
kot
Dziennikarz: Jennifer
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy zaznaczymy jakie witaminy dla kota zakupić? - sprawdź, jaką karmę warto podać kotu

Powinniśmy zadbać o swoje czworonogi

Czy zaznaczymy jakie witaminy dla kota zakupić? - sprawdź, jaką karmę warto podać kotu

Kiedy lubimy własne czworonogi oraz będą one dla nas jak członkowie rodziny, to powinniśmy zrobić wszystko, aby odpowiednio o nie zadbać. Wyłącznie prawidłowa dieta, dobre witaminy i dobra ilość troski mają szansę powodować, że będą nam one towarzyszyć dość długo w naszej wędrówce.
Karma dal psa
Zainspirowane przez: www.zwierzakowo.pl

Ogród to miejsce, gdzie przyjemnie można spędzać czas? Warto o tym pamiętać i z takich możliwości korzystać

Każdy powinien mieć jakieś zainteresowanie, chociaż by było one dosyć nieskomplikowane. Tego typu zajęcie też nie musi być na swój sposób specjalnie oryginalne, gdyż najlepsze hobby to te, przez które czujemy się bardzo dobrze i komfortowo. Za jego pomocą będziemy mogli odżyć po trudnym dniu pracy oraz odczuć, iż życie ma sens. Sporo osób posiada właśnie takie hobby, a często jest nim ogród. Może to się wydawać zbyt banalne, niektórym nawet nie podejdzie to pod definicję hobby, lecz prawdą jest, że zajmowanie się ogrodem to wiele pracy, ale również wielka przyjemność.
kabel internetowy
Dziennikarz: http://www.sxc.hu
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Kupowanie przez Internet – jakie są dzisiaj największe zalety internetowych zakupów?

Wiele osób współcześnie nie jest już w stanie sobie wyobrazić własnego życia bez Internetu. Sieć umożliwia sprawdzenie najnowszych wiadomości, komunikowanie się z bliskimi osobami, również kiedy przebywają one w całkiem innym państwie bądź przeglądanie fotografii znajomych na portalach społecznościowych. Ogromną popularnością charakteryzują się na dodatek sklepy internetowe.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.