Zoologiczne hobby
Jak usunąć sierść z dywanów
Dziennikarz: iStockphoto.com
Zainspirowane przez: iStockphoto.com

Jak istotnym jest odpowiednie odżywianie Twojego zwierzaka

Rzeczywistość jest taka, że nie istnieje jeden słuszny system odżywiania, jaki sprawdzi się u każdego czworonoga. Tak samo jak u ludzi - jednym służy wcinanie kotletów, pozostałym wegetariańska dieta, a jeszcze następnym stronienie od nabiału.
Pies Shi-Tzu
Dziennikarz: JakeCop
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Animonda stanowi najlepiej zbilansowaną karmą dla każdego psa niezależnie od wieku

Przyjęcie pod swój dach zwierzęcia to marzenie wielu z nas. Niestety przygarnięcie zwierzaka to nie tylko przyjemności, ale też i obowiązki, na które nie każdy ma ochotę. Chcąc zwierzęcego towarzystwa powinniśmy przemyśleć sprawę kilka razy nim zdecydujemy się zaprosić małego mieszkańca do mieszkania.
zabawka dla psa
Dziennikarz: sxc.hu
Zainspirowane przez: sxc.hu

Świetne oferty akcesoriów dla zwierząt

Na stronie sieciowej producenta znaleźć można znakomicie przygotowaną paletę rozwiązań, co są szyte na miarę. Znakomitość dostępnych tam ofert jest bezsprzeczna, więc wskazane jest systematycznie sprawdzać dostępność rozmaitych opcji. Między innymi to właśnie obroże dla psów cieszą się znacznym uznaniem na rynku, a zachwycających propozycji przybywa nieustannie. Ogromna liczba imponujących zestawień oraz szczególnie atrakcyjne ceny – to wszystko podoba się klientom najbardziej i reklama powstaje w sposób naturalny.
pies
Dziennikarz: Guilhem Vellut
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dobór przedmiotów dla czworonogów, dzięki którym będą one zabezpieczone oraz mogą one odczuwać komfort

Dobór gadżetów dla domowych pupili, dzięki którym będą one bezpieczne oraz mogą one odczuwać komfort jest tym, o co musi zadbać właściciel konkretnego psa, bo tylko dzięki temu będzie on mieć sto procent pewności, iż jego pupil jest w dobrym stanie.
list pocztowy
Dziennikarz: Sludge G
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakiego typu choroba gołębi pocztowych jest najbardziej poważna? Czy jesteśmy w stanie ją wyleczyć? Jakie są rozwiązania?

Jak każde zwierzę, pocztowe gołębie są także podatne na różne choroby. Duża liczba z nich jest śmiertelnych, z wieloma jednak można skutecznie walczyć. Jaka choroba jest najbardziej znana i jak można z nią walczyć? Najbardziej znana i najbardziej często występująca jest trichomonoza, obok salmonellozy, można zaliczyć ją do najbardziej groźnych chorób gołębi. Największy kłopot wywołuje u ptaków młodych w momencie opuszczania przez nie gniazd i samodzielnego przyjmowania jedzenia. Leczona z niezbyt mocną konsekwencją powoduje dość duże straty. Podczas pierwszych objawów musimy pamiętać, że najlepsze leki dla gołębi pocztowych mogą pomniejszyć późniejsze powikłania. Chorobę tego rodzaju może wywołać pierwotniak jednokomórkowy z rodziny wiciowców - czyli rzęsistek Trichomonas columbae.
pies
Dziennikarz: Christopher "Rice"
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Z czym wiąże się mienie zwierzaka? Z jakiego rodzaju obowiązkami musimy się liczyć?

Osoby, które chcą mieć zwierzę w domu najczęściej nie zastanawiają się nad tym jaki jest to obowiązek. Podejmując decyzję o posiadaniu zwierzaka musimy natomiast zdawać sobie sprawę z tego jak dużo czasu jak też uwagi należy temu zwierzęciu poświęcić. Przed podjęciem takiej decyzji najczęściej mamy w głowie tylko piękne wizje, iż będziemy sporo chodzić na spacery z psem po parku lub też leżeć na kanapie z kotem. Jednak może się okazać, iż tak naprawdę wstawanie o świcie i chodzenie z psem przed pracą spowoduje, że zbrzydną nam spacery. Natomiast kot może niszczyć nasze sprzęty domowe i doprowadzać nas tym do szaleństwa. Z czego należy więc zdawać sobie sprawę decydując się na przygarnięcie zwierzaka? Jakie obowiązki nas czekają?
kot
Dziennikarz: Benjamin Watson
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Twój czworonożny przyjaciel zasłużył na to, co najlepsze, kup dla niego dobry żwirek do kuwety

W przypadku posiadania kota, wyjątkowo istotne staje się utrzymanie warunków higienicznych w kuwecie i jej pobliżu. Większość kotów żyjących w mieszkaniach jest niewychodząca, co znaczy, że swe potrzeby fizjologiczne muszą załatwiać do kuwety, a zadaniem opiekuna staje się utrzymanie tego kącika w świeżości. Pomocne przy podobnej czynności są żwirki do kuwety.
Pies w samochodzie
Dziennikarz: sxc.hu
Zainspirowane przez: sxc.hu

Hodując w swoim mieszkaniu czworonoga, chcemy ofiarować mu wszystko to na co zasługuje.

Posiadając we własnym mieszkaniu czworonoga, zamierzamy dać mu wszystko to co najlepsze. Jednak jak jest naprawdę, to nie wszystko to co planujemy mu dać między innymi jako pożywienie, rzeczywiście jest dla niego zdrowe i prawidłowe. W związku z tym warto kierować się radami wykwalifikowanych treserów oraz zoologów.

Dla każdego hodowcy gołębi relewantne jest zastosowanie odpowiednich preparatów i witamin

Hodowla jakiegokolwiek gatunku zwierząt jest niesłychanie trudna i zależnie od skali postuluje przeróżnego poświęcenia czasu czy kapitału. Hodowla gołębi jeszcze jest bardzo popularnym zajęciem i gro ludzi rozważa ją jak swoją pasję. Sporo dostępnych na rynku artykułów jest coraz lepszej jakości, za pomocą czego większa część osób potrafi porządnie dbać o własne hodowle. Udział w rozmaitego typu konkursach postuluje dobrego przygotowania, na które składa się w szczególności odpowiednia dieta. W tym celu wykorzystuje się adekwatne preparaty, które zatrzymują powstawanie grzybów lub zarazków mających negatywny wpływ na zdrowie ptaków.
warsztaty
Dziennikarz: Olger Fallas
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jaki sposób działa elektryczna obroża dla psiaka?

Urządzenie którym jest elektryczna obroża dla psa jest to alternatywa dla tych właścicieli psów którzy z przeróżnych przyczyn nie mogą bądź nie pragną korzystać z profesjonalnej pomocy tresera.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.