Zoologiczne hobby

Menu psa, co warto wiedzieć

Psy zajmują honorowe miejsce w bardzo wielu polskich domach i częstokroć traktowane są jak pełnoprawny członek rodziny. Nie powinien zaskakiwać więc fakt, że każdy właściciel psa chciałby dostarczyć mu wszystkiego co najlepsze. Jednak nie zawsze to co postrzegane jako zdrowe dla Pana jest właściwe dla jego pupila.
Strzały do łuku

W jaki sposób podchodzić do opiekowania się zwierzakiem w domu? W jakim miejscu szukać potrzebnej wiedzy?

Istnieją ludzie, jacy nie wyobrażają sobie nie posiadać żadnego zwierzaka w mieszkaniu. Posiadanie psiaka, kota czy też innego pupila jest dla nich rzeczą normalną. Opiekowanie się zwierzęciem przychodzi im jakoś naturalnie, bo opiekują się zwierzakami we własnym domu od wczesnych lat.
szkło
Dziennikarz: winniepix
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu labradory są tak świetnymi psiakami?

Dźwięk strzału a potem zrywającego się nagle do lotu myszołowa przywabił naszą uwagę. Spojrzeliśmy czujnym okiem na gałązki pobliskich drzew. Nie na długo jednak, gdyż za naszymi plecami dał się dosłyszeć kolejny dźwięk.
pastuch dla psa
Dziennikarz: Eden, Janine and Jim
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jeśli pragniemy nauczyć psa nowych nawyków, to warto kupić specjalne gadżety

Jeśli pragniemy, by nasz pies zachowywał się poprawnie, to świetnym rozwiązaniem może być zastosowanie specjalistycznych gadżetów, które ułatwią nam tresowanie.
kot
Dziennikarz: sxc.hu
Zainspirowane przez: sxc.hu

Nasze dziecko pragnie mruczka

W momencie gdy nasze dziecko upiera się, by mieć jakieś zwierzę, nie mamy serca, by mu odmówić. Oczywiście, należy naszą pociechę przestrzec o rozmaitych obowiązkach, jakie spoczywają na posiadaczu zwierzęcia.
dziecko, kot
Dziennikarz: Hsu Chi-Wen
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jaki sposób przygotować terrarium dla żółwia? O jakich zasadach powinniśmy nie zapominać?

Żółwie są to niezwykle interesujące zwierzęta, jakie są łatwe w hodowli. Niepotrzebna będzie żadna interakcja z żółwiem, a więc nie trzeba się z nimi bawić albo zastosować jakichś specjalnych zabiegów.
karma bosch
Dziennikarz: liketearsintherain
Zainspirowane przez: www.flickr.com

Dbanie o kondycję jak i prezencję domowego pupila

Domowe zwierze to nie tylko oddany kompan, ale przede wszystkim poważna codzienna odpowiedzialność. Czas letni to moment, gdy dbanie na odpowiednią kondycję psa ma priorytetowe znaczenie.
zwierzęta - ogląd
Dziennikarz: Helena Polak
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Praktyczne akcesoria takie jak lampy oraz terrarium do hodowli rozmaitych gatunków zwierząt

Obecnie posiadanie własnego zwierzęcia nikogo nie zaskakuje. Większa część ludzi preferuje najbardziej popularne domowe pupile, takie jak psy lub koty. Wielką sławą cieszą się również wszelkiego gatunku gryzonie, które są idealnym wyborem dla młodszych członków rodziny. Jednak istnieje mnogość ludzi, którzy preferują opiekowanie się bardziej egzotycznymi zwierzętami
.
Karma dla kotów
Zainspirowane przez: www.sxc.hu

Żwirek dla kota jest właściwy dla jego zdrowia

Mając zwierzaka pragniemy, aby miał on to wszystko co najlepsze, przez to wiele czasu spędzamy na sprawdzaniu regałów w sklepie zoologicznym, żeby posiadać pewność, że nabywamy przedmioty najlepszej jakości. Obecnie zalecany jest żwirek dla kota, który w 100% składa się z naturalnych materiałów roślinnych, takich jak drewno, makulatura albo siano.
kot
Dziennikarz: Peter Stevens
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Gps dla kota lub psa? Tak to możliwe! Dobrze się przekonać, co oferuje taki nadajnik oraz czy jest sens go kupować

Wiele ludzi myśli nad tym, aby zakupić dla swojego pupila coś w stylu gps, przez co będziemy wiedzieć, w jakim miejscu nasz pupil jest obecnie w razie zaginięcia. Obecnie mamy do wyboru mikroczip oraz gps dla zwierząt, jednak te sprzęty nie działają w ten sam sposób. Czym więc się różnią?
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.