Psy
Jak usunąć sierść z dywanów
Dziennikarz: iStockphoto.com
Zainspirowane przez: iStockphoto.com

Jak istotnym jest odpowiednie odżywianie Twojego zwierzaka

Prawda jest taka, iż nie istnieje jedyny słuszny system żywienia, jaki sprawdzi się u każdego zwierzaka. Nie inaczej jak u ludzi - jednym służy wcinanie mięsa, innym dieta wegańska, a jeszcze innym unikanie mleka.
Pies w samochodzie
Dziennikarz: sxc.hu
Zainspirowane przez: sxc.hu

Hodując w swoim mieszkaniu czworonoga, chcemy ofiarować mu wszystko to na co zasługuje.

Posiadając w swoim domu pupila, zamierzamy dać mu wszystko to co najlepsze. Jednak jak się okazuje nie wszystko to co chcemy mu podawać między innymi jako pożywienie, rzeczywiście jest dla niego zdrowe i słuszne. W związku z tym warto kierować się radami wykwalifikowanych treserów jak i również zoologów.
psy
Dziennikarz: michimaya
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Mera dog dobrana okazuje się być do potrzeb naszego zwierzaka

Jeśli posiadamy jakieś zwierzę w mieszkaniu i chcemy, aby jak najdłużej nam ono towarzyszyło, to musimy wykonać wszystko, aby zadbać o jego prawidłowy rozwój. Dlatego właśnie pies czy kot nie mogą spożywać tego, czego my nie zjedliśmy, a na pewno odwrotnie, muszą otrzymywać karmę, która okaże się przygotowana odpowiednio dla nich i będzie zawierała wszystkie najważniejsze składniki odżywcze. Warto też zwracać uwagę na to, żeby podawana przez nas karma zmieniała własny skład, aby nie okazała się być ciągle taka sama, więc w domu musimy mieć jej suchą, jak też mokrą odmianę.
pies
Dziennikarz: jannok
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Niewidoczne ogrodzenie dla psa, obroża antyszczekowa – dwie metody mające pomóc w odpowiednim tresowaniu psa.

Sporo jednostek ma jakiegoś zwierzaka. Jednym z najczęściej nabywanych pupili jest pies. Ras psów jest bardzo dużo i to, jaki jego gatunku konkretny człowiek kupi zależne jest szczególnie od jego preferencji oraz możliwości wiążących się z terenem dla niego.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.