Samochód
motocykl honda
Dziennikarz: Luigi Rosa
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Motory - Twoja wielka pasja

Kiedy spoglądamy na sklepy z częściami do aut lub ogółem sklepy motoryzacyjne, to prawie na sto procent pracują tam pasjonaci. Kiedy przekroczymy próg to wystarczy, że powiemy dwa słowa i od razu dostaniemy mini wykład , który dotyczy tego, co warto wybrać, a co nie będzie odpowiednie dla nas. Bo motoryzacja dla wielu ludzi jest sposobem na życie. Zdaje nam się, że jeśli ktoś kocha motoryzację, to bierze udział w wszelakich wyścigach. Jednak nie tylko tak objawia się hobby, jakim jest właśnie motoryzacja. Sporo osób zna historie wielu modeli samochodów, wie w jakim kraju są produkowane i kto akurat jest odpowiedzialny za wybrany model. Niektórzy postanawiają założyć warsztat samochodowy, bo wiedzą wszystko o różnych niuansach technicznych.
złomowanie pojazdów
Dziennikarz: J@M€S
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kiedy pożądane byłoby oddać swój samochód na złom i czemu?

Dziś mnóstwo różnorodnych firm na rynku oferuje złomowanie pojazdów różnego typu - osobowych, ciężarowych, busów, dostawczych, motocyklów itd. Masa kierowców ochoczo korzysta z usługi złomowania pojazdów, bo częstokroć jest to dla nich bardzo opłacalne.
Ruina do rozbiórki
Dziennikarz: alf beard
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Naprawa zużytej części samochodu

samochód to maszyna skomplikowana z wielu części i żeby służyła nam długo i dobrze, powinniśmy pamiętać o kilku sprawach, które mają wpływ na wytrzymałość całości i komfort użytkowania.


Naprawa zużytej części samochodu

Głównym błędem jest ignorowanie drobnych zmian w naszym samochodzie.
noclegi
Dziennikarz: Salon Urody Pasja

Co to jest naprawa tylnej belki skrętnej?

Tylna belka jest to zawieszenie tzw. półzależne. Jest to nieskomplikowana konstrukcja, stąd jej reperacja jak też eksploatacja są bardzo proste i niedrogie.


Co to jest naprawa tylnej belki skrętnej?

Jednakże by służyła nam długie lata i jak najlepiej, należy poddawać ją systematycznie regeneracji.
samochód
Dziennikarz: Mic
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Usługi motoryzacyjne, to znaczy jak porządnie zadbać o swoje auto

Dbanie o auto jest nadzwyczaj ważkie, albowiem jak wszelka inna rzecz, także wozy ulegają zniszczeniu. Jeżeli swoim autem poruszamy się dość często, musimy także liczyć się z tym, że zdołają nam się przydarzyć różne stłuczki bądź wypadki, jakie zdołają uszkodzić nasz samochód, na przykład spowodować wgniecenia.
mechanik samochodowy

Poszukujesz mechanika do samochodu? Pamiętaj, aby nie dać się nabić w butelkę!

Obecnie właściwie każdy z nas ma samochód. W czasach, kiedy używany samochód można dostać jedynie za kilka tysięcy złotych, oczywiście nie jest to nic nienormalnego. Nic więc dziwnego, że na rynku pojawia się mnóstwo miejsc oferujących swoje usługi dla właścicieli samochodów.
grafika
Dziennikarz: GMFRK
Zainspirowane przez: GMFRK

Hydrografika ,czyli jak odświeżyć wygląd pojazdu. Sprawdź na czym polega usługa hydrografiki.

Któż nie marzy o pojeździe, którym będzie budził pożądliwe spojrzenia przechodniów? Zapewne każdy przynajmniej jeden raz czuł chętkę wyróżnienia się na tle jednolitego ulicznego pejzażu, w skład którego wchodzą powtarzalne i nieciekawe odcienie lakierów samochodowych.
laweta
Dziennikarz: Jon Collins
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jeżeli nie chcesz narażać się na regularny wynajem lawet Szczecin, szczegółowo przemyśl zakup auta

Jeśli planujemy zakupienie auta, powinniśmy w pierwszym rzędzie przeanalizować w szczególności to, czy ma być to pojazd nowy, czy nie. To drugie rozwiązanie jest rzecz jasna tańsze i częściej wykorzystywane, aczkolwiek wiąże się z drugiej strony również z przeróżnymi zagrożeniami. O czym w szczególności należy pamiętać?
wymiana opon
Dziennikarz: iStock
Zainspirowane przez: iStock

Pora na wymianę kół - jak się za to wziąć?

Wszyscy kierowcy wiedzą, że 2 razy w roku trzeba wymienić opony. Obecnie jest właśnie ten czas. Idzie zima i bez względu czy spadnie śnieg, czy nie to może być mróz. Drogi będą oblodzone i lepiej mieć odpowiednie opony w takiej sytuacji. A wymiana opon nie jest jakoś szczególnie trudna. Niektórzy jadą do wulkanizatora, ale wielu ludzi we własnym zakresie jest w stanie dać radę. Należy jedynie przy wymianie opon pamiętać, że jeżeli letnie opony są w dobrym stanie, to można najzwyczajniej w świecie znaleźć miejsce na to, żeby je przechować na następny sezon.
Opony
Dziennikarz: EveryCarListed P
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Doskonały kierowco, bo właśnie taki jesteś - odpowiedzialny. Pamiętaj o wymianie opon.

Wiosna to bardzo wyczekany przez nas okres. Więc zazwyczaj już z daleka jej wypatrujemy. Jest to również czas, kiedy musimy zadbać o nasze auto i pomyśleć o zmianie opon. Nie zostawiajmy tego na ostatnią chwilę, bo będzie nam się zwyczajnie źle prowadzić i możemy doprowadzić do tragedii.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.