Dziecko
kot
Dziennikarz: sxc.hu
Zainspirowane przez: sxc.hu

Nasze dziecko pragnie mruczka

Kiedy nasze dziecko uparła się, aby posiadać jakieś zwierzę, nie mamy serca, by zaprotestować. Oczywiście, musimy naszą pociechę uświadomić o wszelkich obowiązkach, jakie spoczywają na posiadaczu zwierzęcia.
Pies rasy mastif tybetański
Dziennikarz: lgrvv
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zakup psa. Na co należy zwrócić uwagę?

Kiedyś w końcu przychodzi ten moment, gdy nasze dziecko ogłasza nam, iż chce mieć w domu zwierzątko. To dość poważna sprawa i należy się nad tym dobrze zastanowić. Z pewnością nie możemy zbyt prędko się zgadzać. Nie oznajmiajmy naszemu dziecku, że pozwalamy na to, tylko dlatego, aby zaprzestało nas tą prośbą męczyć. Okłamywanie dziecka może przynieść jeszcze gorsze efekty niż brak zgody. Zanim jednak zadeptamy pragnienia dzieciaka o zwierzątku, przekalkulujmy wszystko na chłodno.
samochodzik
Dziennikarz: Peter Zoon
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dlaczego warto jest kupować polskie zabawki dla pociech?

W trakcie roku jest wiele okazji, w związku z którymi myślimy, co podarować naszemu dziecku. Czy będą to klocki, pluszowe misie, czy samochodziki, np. karetka, zabawka ma być nade wszystko bezpieczna. Zwłaszcza godne uwagi są polskie firmy, których na przekór pozorów mamy w kraju niezwykle dużo. Niestety nie do końca zdajemy sobie sprawę z ich obecności i nieraz przez stereotypowe myślenie, iż to, co z Zachodu, jest najlepsze, wybieramy produkty zagranicznych marek. A polscy producenci przykładają naprawdę dużą uwagę do potrzeb kilkuletnich klientów. Co charakteryzuje ich zabawki?
dron
Dziennikarz: Dave Lauretti
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Urządzenia foto do zadań nadzwyczajnych- ciekawe możliwości

Nadchodzi sezon zimowy. W miejscowościach górskich inicjowane są sezonowe interesy związane z zimowymi sportami. Na przyjęcie gości przygotowują się także posiadacze gospodarstw agroturystycznych. Warto także przed wyjazdem na urlop w zimie przygotować się osobiście. Kiedy mamy zamiar wybrać się na narty musimy wcześniej zatroszczyć się o ich właściwą konserwację, regulację wiązań jak też przegląd butów do nart - tym bardziej jeżeli jedzie z nami dziecko. Wiemy że dzieci rosną prędko i w zeszłoroczne buty mogą się nie zmieścić.
Konie
Dziennikarz: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Obozy konne, czyli wakacje w siodle

Każdy rodzic na pewno chce, aby jego dziecko spędzało długo wyczekiwane wakacje aktywnie i ciekawie. Na rynku można znaleźć setki ofert obozów i kolonii, w tym ostatnio bardzo popularne wyjazdy pozwalające dziecku nauczyć się czegoś ciekawego lub doskonalić swoje umiejętności jak np. obozy konne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.