Dziecko
kot
Dziennikarz: sxc.hu
Zainspirowane przez: sxc.hu

Nasze dziecko pragnie mruczka

W momencie gdy nasze dziecko upiera się, by mieć jakieś zwierzę, nie mamy serca, by mu odmówić. Oczywiście, należy naszą pociechę przestrzec o rozmaitych obowiązkach, jakie spoczywają na posiadaczu zwierzęcia.
Pies rasy mastif tybetański
Dziennikarz: lgrvv
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zakup psa. Na co należy zwrócić uwagę?

Kiedyś wreszcie nadchodzi ten dzień, gdy nasze dziecko oznajmia nam, iż musi mieć w domu zwierzę. To dość istotna kwestia i należy się nad nią dobrze zastanowić. Z pewnością nie można zbyt prędko się zgadzać. Nie mówmy naszemu szkrabowi, że zgadzamy się na to, tylko dlatego, aby zaprzestało nas tym pytaniem męczyć. Okłamywanie dziecka może przynieść jeszcze gorsze efekty niż brak zgody. Zanim jednakże zniszczymy marzenia dzieciaka o zwierzątku, przeanalizujmy wszystko na chłodno.
samochodzik
Dziennikarz: Peter Zoon
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dlaczego warto jest kupować polskie zabawki dla pociech?

W trakcie roku jest wiele okazji, w związku z którymi rozważamy, czym obdarować nasze dziecko. Czy będą to klocki, maskotki, czy samochodziki, na przykład karetka, zabawka ma być przede wszystkim bezpieczna. Zwłaszcza warte uwagi są polskie firmy, jakich na przekór pozorów mamy w kraju niezwykle dużo. Niestety nie całkiem zdajemy sobie sprawę z ich obecności oraz często przez stereotypowe myślenie, iż to, co z Zachodu, jest najlepsze, kupujemy produkty zagranicznych marek. A polskie firmy przykładają niesłychanie dużą uwagę do potrzeb małych klientów. Co odróżnia ich zabawki?
dron
Dziennikarz: Dave Lauretti
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Urządzenia foto do zadań nadzwyczajnych- ciekawe możliwości

Nadchodzi okres zimowy. W miejscowościach podgórskich inicjowane są sezonowe biznesy mające związek ze sportami zimowymi. Do przyjęcia gości przygotowują się także posiadacze hoteli. Warto również przed wyjazdem na przerwę świąteczną przygotować się nam samym. Kiedy wybieramy się na narty trzeba wcześniej zadbać o ich właściwą konserwację, regulację wiązań i przegląd butów narciarskich - zwłaszcza jeżeli jedzie z nami dziecko. Wiadomo że dzieci rosną błyskawicznie i w zeszłoroczne buty mogą się nie zmieścić.
Konie
Dziennikarz: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Obozy konne, czyli wakacje w siodle

Każdy rodzic na pewno chce, aby jego dziecko spędzało długo wyczekiwane wakacje aktywnie i ciekawie. Na rynku można znaleźć setki ofert obozów i kolonii, w tym ostatnio bardzo popularne wyjazdy pozwalające dziecku nauczyć się czegoś ciekawego lub doskonalić swoje umiejętności jak np. obozy konne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.