Gry planszowe z całą pewnością spodobają się także Tobie, wypróbuj w pierwsze kolejności jedną z popularnych gier

przez | 28 grudnia 2022
Gry planszowe cieszą się coraz większą wziętością. Jeżeli jeszcze niedawno wydawało Ci się, że rozpoczniesz w nie grać jeszcze raz dopiero, gdy Twoje maleństwo dorośnie to już dziś wiesz, że byłeś w gigantycznym błędzie.

impreza firmowa

Autor: vdrg dansschool
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnim roku gry planszowe stały się prawdziwym szlagierem! Grają w nie uczniowie, dorośli, a nieraz seniorzy. Nie są one trudno dostępne, bo większość dostępnych tytułów odszukamy w specjalistycznych sklepach stacjonarnych oraz w sklepach w sieci. Na start bez wątpienia będziesz miał duży kłopot z wyborem tytułu, dlatego też w tym momencie polecimy Ci trzy rewelacyjne gry. Najistotniejszą z nich są Osadnicy z Catanu, gra która podbiła serca wielu osób już dwadzieścia lat temu. W tym momencie wydana w naszym państwie jest nowa edycja z plastikowymi częściami. Istotne informacje polski serwis informacyjny o grze to to, iż jest to gra ekonomiczna, gdzie każdy z graczy wcieli się w jednego z kolonizatorów. Zadaniem gracza będzie zdobycie 10 punktów, poprzez budowanie dróg, osiedli oraz za pomocą wylosowanych kart. Kolejną fenomenalną grą jest gra Wsiąść do pociągu, jaka opiera się na budowaniu dróg oraz tuneli. Jest to nadzwyczajnie łatwa i przyjemna gra, a poznanie zasad naprawdę nie jest trudne. Ostatnią planszówka, którą w tym momencie polecamy jest Cywilizacja Poprzez Wieki, która bazuje szczególnie na strategii.

Dobrze jest wspomnieć, że została ona utworzona w oparciu gry komputerowej, bowiem może ktoś będzie ją z tego kojarzył.
W pierwsze kolejności przetestuj jakąś z wcześniej wypunktowanych gier, a już niebawem będziesz pragnął sięgnąć po kolejny tytuł.