Laweta w Rzeszowie jest do dyspozycji o wszelkiej godzinie dnia czy też nocy. Umożliwia pomoc drogową czy też holowanie. Zapewnia fachowe doradztwo

przez | 1 grudnia 2022
Ile razy zepsuł nam się czterokołowiec na środku drogi bądź mieliśmy stłuczkę, która uniemożliwiła nam dalszą część jazdy?

laweta samochodowa
Gdy tak się staje gorączkowo szukamy w komórce pomocy drogowej w Rzeszowie.Laweta Rzeszów umożliwia pomoc drogową w Rzeszowie i okolicach. Wsparcie drogowa nie jedynie jest od autoholowania uszkodzonych samochodów z drogi – . Też zdołamy liczyć na pomoc w małych naprawach auta na trasie, kiedy niespodziewanie nam stanie. Możemy też liczyć na pomoc w wymianie kół czy w odkręcenie spieczonych śrub bądź uruchomienie pojazdu na przewody, podczas gdy rozładuje się akumulator, czy długi czas był nieużywany pojazd. Wspiera również, gdy wpadniesz w poślizg oraz twoje auto wyląduje w rowie, wydobędą z zaspy auto lub z błotnej drogi, podczas gdy koła ślizgają się na powierzchni. Lawety – (zabudowa lawety) także mają wózek, dzięki temu mogą zabrać na przyczepę samochód z zepsutym kołem czy też zawieszeniem bez dalszych uszkodzeń. Ktokolwiek, kogo wóz stanie na drodze lub, które ulegnie wypadkowi drogowemu może liczyć na pomoc drogową jaką jest autolaweta Rzeszów . Istnieje dodatkowo specjalna laweta, która posiada zniżoną na poduszkach zawieszenie. Dzięki czemu kąt załadunku na platformę pomocy drogowej jest bardzo niski. Zabezpiecza to również z pewnością przed dalszymi uszkodzeniami.

pomoc drogowa

Czyli laweta może sprawować funkcje pomocy drogowej. Zapewnia dodatkowo profesjonalne konsultacje oraz pomoże przetransportować auto do warsztatu samochodowego, gdzie zajmą się natychmiast nim kompetentni profesjonaliści. O lawecie powiadamy wówczas, kiedy jest dopasowana do transportu aut. Na przykład wagony kolejowe mają platformy, na których można przewozić kilkadziesiąt czterokołowców.

Podobnie ciężarówki ze specjalnymi naczepami zdołają za jednym razem transportować kilkadziesiąt czterokołowców na piętrowych przyczepach. Na lawetach mogą być transportowane wszystkie pojazdy między innymi auta osobowe, busy, pojazdy rolne, a nawet pojazdy na gąsienicach.