Innowacyjne propozycje sieci komórkowych mobilnego Internetu bez abonamentu

przez | 30 listopada 2022
Teraz bardzo doceniamy nielimitowaną sposobność korzystania z Internetu. Nowe telefony komórkowe są dostosowane do korzystania z przeglądarek internetowych, a operatorzy znanych sieci, chcąc sprostać naszym oczekiwaniom, proponują pakiety internetowe w coraz bardziej korzystnych cenach.

Internet na mobilnym urządzeniu

Autor: Senado Federal
Źródło: http://www.flickr.com

W bardzo popularnej ofercie bez abonamentu Orange Pop, mamy do wyboru sporo pakietów internetowych, przystosowanych do naszych preferencji. Jest także możliwość kupna pakietów jednodobowych z limitem danych 200MB, trzydziestodniowych z 500MB lub 2GB, a nawet 5GB z nieograniczonymi SMS-ami. Nie jesteśmy zobowiązani do opłacania żadnego abonamentu, po prostu wedle naszych potrzeb jednorazowo zakupujemy odpowiadający nam wariant, oczywiście nie rezygnując z obecnej taryfy. Dodatkowo w ramach Orange Free na kartę możemy otrzymać gratisowe bonusy internetowe, których wysokość uzależniona jest od kwoty doładowania. W ten sposób mamy możliwość otrzymać od 500MG aż do 36GB! Bonusy dotyczą wszystkich doładowań! Drugą propozycją Internetu mobilnego z promocyjnymi bonusami jest Plus Internet na kartę. Przy samej aktywacji starteru otrzymujemy już 3GB darmowego Internetu, a do dwunastu doładowań za co najmniej 20 zł, dostajemy 1GB gratis. Mamy więc możliwość otrzymania gratis aż 12 GB bardzo szybkiego Internetu w technologii LTE. Oczywiście, aby móc korzystać z tych ofert potrzebujemy odpowiedniego telefonu. Samsung Corby posiada funkcje HTML i WAP, umożliwiające dostęp do Internetu (czytaj więcej o smatrtfonie samsung corby). Na dodatek ma duży, wygodny ekran dotykowy, który znacząco ułatwia oglądanie stron internetowych, a pamięć wbudowana wynosi aż 96 MB. Z tego powodu Samsung Corby jest bardzo często wybieranym telefonem.

Na pewno należy powiedzieć, że jeśli chodzi o Internet bezprzewodowy, to Orange jest bardzo konkurencyjnym operatorem na rynku telefonii komórkowych .

Wiedz, że wnikliwe opracowanie to często najbogatsze źródło informacji? Tak jest i w tym wypadku – kiedy wejdziesz na ten link, przeczytasz podobne pomocne wiadomości.

Orange POP i bardzo atrakcyjna funkcja Orange Free na karte gwarantuje oszczędność pieniędzy, jest bardzo permisywna, przystosowująca się do osobistych potrzeb każdego klienta. Plus Internet na karte jest także bardzo atrakcyjną propozycją, z tego powodu, że gwarantuje dostęp do technologii LTE.