Specjalistyczne tłumaczenia bez ukrytych kosztów

przez | 12 października 2022
Biuro tłumaczeń posiada bogatą gamę usług Oferta tłumaczeń pisemnych, tłumaczeń ustnych – symultanicznych i konsekutywnych, tłumaczeń przysięgłych – przeznaczona jest zarówno dla podmiotów biznesowych i instytucji jak i dla klientów indywidualnych. Parce nad tłumaczeniem zaczynają się gdy klient przekaże zlecenie oraz tekst tłumaczenia. Nasze usługi tłumaczeń pisemnych przysięgłych mogą odbyć się w dwóch trybach: normalnym oraz ekspresowym.

tłumacze

Autor: TED Translators
Źródło: http://www.flickr.com

Tryb normalny obejmuje do 5 stron dziennie w ciągu dwóch dni roboczych. W trybie ekspresowym realizacja tłumaczenia ma miejsce w tym samym dniu, w którym zostało złożone zamówienie, a limit tłumaczonych stron jest większy niż pięć. Jeśli chcesz zapoznać się z pełną oferta zapraszamy do: więcej – kliknij > http://www.logintrade.pl/ kliknij poniższy link: oferta tłumaczeń.

Grupa języków, którymi się zajmujemy stale się powiększa. Aktualnie nasza oferta obejmuje zarówno języki pozaeuropejskie jaki i europejskie. Niektóre z nich to na przykład: angielski, niemiecki, albański, chorwacki, estoński, łotewski, rumuński, arabski, wietnamski. W ofercie biura Lidaria tłumaczone są również teksty specjalistyczne między innymi z zakresu: technika i motoryzacja, bankowość, architektura, prawo,strony www. Co ważne tłumaczenie specjalistycznych tekstów odbywa się bez dodatkowych opłat.

Zespół biura tłumaczeń to wykwalifikowani lingwiści o bogatym doświadczeniu zawodowym. Wszyscy nasi tłumacze kierują się dewizą „Optimo modo”, dlatego rozwiązujemy nawet najbardziej złożone problemy dotyczące tłumaczeń. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.sprawdź sam tokaji furmint tokaji furmintZa pośrednictwem strony internetowej można wysłać zapytanie o bezpłatną wycenę – .