Dzisiejsze telefony są bardzo delikatne i łatwo się zniszczą, zabezpiecz swój aparat specjalną osłoną

przez | 4 października 2022
Współczesne telefony komórkowe przeważnie są wyposażone w spore ekrany lub opierają się na technologii dotykowej oraz całe składają się z ogromnego ekranu. Przez to są dużo delikatniejsze i mocniej zagrożone porysowaniem, aniżeli wcześniej spotykane modele. Warto ochronić aparat przed usterką, aby cieszyć się jego dobrą kondycją oraz estetyką.

zobacz więcej

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Nie ma ekranów odpornych na rysowanie

Choć projektantom telefonów zdarza się wychwalać własne modele, iż mają one ekrany oporne na zarysowania, nie jest to do końca prawdą.

Ekscytujący materiał? Jeśli tak uważasz, kliknij ten link. Tam oczekuje na Ciebie więcej bonusów (https://theomarvee.com/13-oferta) – one również Cię żywo zainteresują.

Ekran aparatu telefonicznego bywa bardzo delikatny, a rysy robią się naprawdę łatwo. Codzienne użytkowanie telefonu, nie tylko do komunikacji, lecz również do korzystania z internetu, oglądania filmów czy odtwarzania plików muzyki, zapewnia wiele okazji do uszkodzenia ekranu. Starczy tylko wsunąć aparat do kieszeni oraz zahaczyć o ostrzejszy kant, a na ekranie pojawi się szpecąca rysa. Pomyślnie telefony można ochraniać przed takimi wypadkami, wybierając dobrą folię lub kaburę (zobacz ofertę sklepu).

Znajdź metodę na zabezpieczenie swojego telefonu

Codziennie wykorzystywany aparat powinien zyskać odpowiednią ochronę w postaci futerału. Zainteresowaniem wśród użytkowników smartfonów oraz pozostałych telefonów dotykowych raduje się również folia na telefon ( folia na telefon). Przyklejona na ekranie folia skutecznie chroni aparat przed rysowaniem i zabezpiecza go. Odpowiedniej jakości akcesoria nie wpływają na czytelność ekranu, nie pomniejszają wygody używania telefonu oraz nie niszczą szybki. Żeby jednakże cieszyć się świetną formą swojego aparatu, warto decydować się na ochronę naprawdę doskonałej jakości.

Smartfon

Autor: Maik Meid
Źródło: http://www.flickr.com
Jak kupić folię na telefon?

Istnieje wiele rodzajów folii ochronnych na telefon. Różnią się one wykorzystanym tworzywem oraz ceną. Tańsze folie kosztują parę złotych, lecz zdarzają się akcesoria w kwocie kilkudziesięciu złotych. Coraz większą popularnością cieszą się folie z klejem silikonowym, ale nadal można kupić również materiały z klejem arylowym. Przy wyborze folii należy upewnić się, że do przedmiotu została dołączona ulotka z instrukcją obsługi. Bez niej właściwe umieszczenie folii na ekranie staje się prawie niemożliwe, potrafi powodować spore trudności, zwłaszcza osobom, które czynią to po raz pierwszy.