Telebim jako forma reklamy, w którą można zainwestować, aby pozyskać w miarę sporą liczbę konsumentów

przez | 23 sierpnia 2022
Gdy wydajemy środki pieniężne na reklamę, to nade wszystko chcemy, aby wydane w ten sposób fundusze przyniosły pożądany efekt w postaci większej liczby kupujących bądź chociażby, w przypadku sklepów, pomnożenie zysków.

Telebimy

Autor: vikkiq
Źródło: http://www.flickr.com
Sęk w tym, żeby z daną formą reklamy trafić do jak największego grona odbiorców.

Pragniesz przeczytać inne tak samo przydatne sugestie? Jeśli tak, to zobacz tutaj (http://www.vitrintec.pl/pl/systemy/), a z pewnością nie odczujesz rozczarowania.

I, co najważniejsze, sprawić, by chcieli na nią spoglądać, nawet jeżeli w danej chwili wcale nie mają na to ochoty. Z tego powodu rekordy oglądalności biją reklamówki w radiu i telewizyjne. Mają one jednakże jeden istotny mankament : są nieziemsko kosztowne, a co za tym idzie, właściwie niedostępne dla większości usługodawców.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku i zarazem uwzględniając zasady, jakimi kieruje się pijar, agencje reklamowe proponując nowoczesne formy przekazu, a pośród nich dużą popularnością cieszy się telebim – telebim w tychach na jana pawła II.

Namawiamy Cię do przeczytania nowego wpisu na podobny temat – tam wyszukasz ekstra treści. Więc idź do serwisu osocze bogatopłytkowe w ortopedii i ciesz się tym.

Jego wynajęcie przewyższa rzecz oczywista koszt wynajęcia zwykłego bilbordu, ale i tak jest to tańsze rozwiązanie niż spot. A cała przygoda z rzeczonym wynalazkiem zaczyna się nierzadko od telefonu pracownika agencji reklamowej lub nadesłanej przez niego oferty sprzedażowej. Poznajmy więc argumenty, którymi może przekonać biznesmena do zainwestowania w taką właśnie formę reklamy.

Plakat

Autor: Jun Ye
Źródło: http://www.flickr.com

Telebim – na temat – posiada jedną bardzo istotną zaletę, dzięki której ma przewagę nad konkurencyjnymi środkami przekazu w reklamie. A mianowicie pozostaje w miarę nowym wynalazkiem, przez co już z definicji przyciąga uwagę przechodniów. Następnym niepodważalnym argumentem za pozostaje fakt, że błyszczący się ekran w sposób wyjątkowy oddziałuje na człowieka, co już zostało udowodnione naukowo. Kolorowe i błyskawicznie przeobrażające się obrazy kierują na siebie uwagę przygodnych przechodniów albo osób czekających na autobus.

W tym przypadku sprawdza się wspomniana wyżej zasada: przyszły nabywca nie ma wyboru i nawet odruchowo popatrzy na telebim. I właśnie o to chodzi, bo już jedno wejrzenie potrafi zdziałać cuda. W ten sposób utrwala się wizerunek marki oraz logo, o czym nasi obserwatorzy najprawdopodobniej jeszcze nie wiedzą. Zresztą reklama ma oddziaływać także, a może nawet przede wszystkim, na naszą podświadomość. W końcu niejednemu z nas zdarzyło się w czasie porannej kąpieli nucić pod nosem zasłyszany dzień wcześniej slogan zaprezentowany przez nieznaną piosenkarkę.