Góry najlepszym pomysłem na długi weekend oraz na niezwykłą imprezę Sylwestrową.

przez | 27 maja 2022
Nareszcie mamy wolne od obowiązków i nadchodzi długi weekend. Planujemy podróż z przyjaciółmi, aby odsapnąć i oderwać się od swojego środowiska. Myślimy i rozglądamy się za czymś wyjątkowym i niebanalnym.

Mamy mnóstwo alternatyw, jednak należy wybrać takie miejsce, które umożliwiłoby nam spędzić pamiętne momenty. Nie chcemy po raz kolejny wyjechać nad jezioro?
Świetną opcją będą egzotyczne kraje, szczególnie w porze zimowej w naszym państwie. Ceny lotu są niższe a co za tym idzie nie odczujemy finansowo podróży (noclegi na długi weekend z Oferty noclegowe w czasie wrzesień – grudzień są rzeczywiście o wiele tańsze i będziemy mieli pewność, że zarezerwujemy bez kłopotu pokoik w hotelu czy pensjonacie. Tu trzeba też sprawdzić małe hoteliki, które standardem nie odbiegają mocno od dużych hoteli.

Świetnym pomysłem będzie wcześniejsze przeanalizowanie, gdzie odszukamy smaczne restauracje czy punkty godne odwiedzenia. Inną propozycją jest Bałtyk, zwłaszcza jesienią. Po szaleństwie letnim koszta pokoi są bardziej atrakcyjniejsze. Przed wyjazdem można zarezerwować dla siebie i familii noclegi (zakopane noclegi z basenem) na długi weekend w motelu, co zapewni nam bezproblemowe zakwaterowanie po przybyciu na miejsce. Bałtyk jesienią to niezwykłe miejsce, które zadziwia pięknymi zachodami słońca i pustą, cichą plażą. Docenią to rodzice, którzy chcieliby w spokoju spędzić czas z dziećmi.

A co z imprezą? To wyjątkowa taka noc w roku, dlatego trzeba ją zorganizować dokładnie. Pamiętny sylwester w górach możemy spędzić na słynnych Krupówkach pośród mnóstwa ludzi. Wyjątkowa zimowa sceneria oraz architektura będzie świetną ofertą dla nas i naszych rodzin. Jeśli nie szalejemy za tłumami można obrać inne góry w kraju. Tutaj idealne będą Bieszczady. Mało ruchliwe, cichsze, ale równie niespotykane co Tatry. Kwatery w Bieszczadach są tanie i śmiało możemy zarezerwować pokój już na miejscu. Wcześniej należałoby rozejrzeć się za propozycją, którą bez problemu wyłowimy w internecie. Mamy do dyspozycji wiele alternatyw na sylwestrową noc, mimo wszystko warto przemyśleć wyjazd w góry, które są niezapomnianym przeżyciem zimową porą. Warto również pomyśleć o rodzinie i zrobić im prezent biorąc ich na taki Sylwester. Z pewnością będą nam wdzięczni.