Wydrukuj ukochany obraz lub zdjęcie na płótnie i ciesz się niezapomnianą pamiątką

przez | 19 maja 2022
Jeżeli nie masz pomysłu na podarunek dla bliskiej osoby, idealnym rozwiązaniem będzie podarowanie jego ulubionego zdjęcia czy też obrazu w dużej skali. Takie wielkoformatowe zdjęcie można zawiesić na ścianie- będzie to na pewno niezapomniana pamiątka dla solenizanta.

tusze

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Najciekawszy efekt otrzymuje się drukując wybrany obraz na płótnie. Wydruk na płótnie wyglądem przypomina malowany obraz (zobacz: druk zdjęć na płótnie). Sposób ten stosuje się także podczas robienia replik obrazów.

Taka tematyka jest dla niektórych osób dosyć dyskusyjna. Jeżeli chcesz przeczytać inne zdania na studiowane tutaj zagadnienie, to zobacz więcej w treści (https://www.minemaster.eu/pl/pl)!

Do druku wykorzystywane jest płótno bawełniane przypominające z wyglądu prawdziwe płótno dla malarzy. Aby wybrane zdjęcie zostało nadrukowane, trzeba uprzednio przygotować fotografię, żeby format i rozdzielczość była zgodna z preferowaną przez firmę. Wydruk na płótnie zdjęć ślubnych lub ulubionej grafiki i zawieszenie ich na ścianie w salonie będzie efektownym dodatkiem wnętrza i z pewnością zwróci uwagę odwiedzających gości. Przyjemnie jest mieć tak dużą pamiątkę z niezapomnianych momentów w życiu.

Decydując się na drukowanie na płótnie, dobrze jest od razu pomyśleć czy potrzebujemy także ramy do obrazu (zobacz: ramy do obrazów). W mieszkaniach urządzonych w modernistycznym stylu umieszczanie fotografii czy też grafiki w ramce nie jest konieczne. Można też zakupić prostą ramę, która doskonale wpisze się w styl, w jakim urządzane jest pomieszczenie. Ramy drewniane z elementami rzeźbionymi sprawdzają się w starszych stylizacjach.

Zdecydowanie częściej używane są do obramowania luster, gdyż są one dosyć odznaczającym się dodatkiem. Dobrze jest więc wcześniej zastanowić się jakiego rodzaju rama będzie pasowała do stylu mieszkania. Gdy planujemy w przyszłości zmianę barwy ścian w domu warto zakupić ramę w nie odznaczającym się kolorze, tak żeby później również pasowała do nowego koloru ścian. Oszczędzi nam to nieplanowanych kosztów związanych z wymienianiem ramy. W zależności od tego jak skomplikowany będzie wzór, ramy drewniane mogą często kosztować więcej niż sam wydruk na płótnie.

Dobrze jest wybrać firmę, która profesjonalnie zajmie się drukowaniem obrazu lub zdjęcia – polecamy . Ważne jest aby obraz był trwały, barwy były wyraziste i nie ulegał szybko blaknięciu pod wpływem promieni słonecznych. Obraz będzie wisiał wiele lat i codziennie cieszył oczy obdarowanego.