Z jakiego powodu pewne gry stają się świetnymi, kochanymi przez graczy produkcjami.

przez | 4 marca 2022
Każdego roku w sklepach pojawiają się dziesiątki nowych gier, lecz tylko niewielu tytułom może się udać odnieść prawdziwy sukces. I gra taka nie tylko bardzo dobrze się sprzedaje, lecz również każde kolejne wydanie powoduje ogromne emocje u grających, jacy nie będą mogli się doczekać kolejnej części.

stres

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
plaża - wakacje

Autor: Bryn Pinzgauer
Źródło: http://www.flickr.com
Nie inaczej jest w przypadku kultowych Simsów. Ich kolejna odsłona nawiązuje oczywiście do największych zalet swoich poprzedniczek, lecz daje równocześnie zupełnie nowe możliwości. Gra jest do kupienia we wszystkich dobrych sklepach, a w zestawie otrzymuje się nagraną płytkę oraz cd key sims 3 do jej aktywacji. Jest na tyle wciągająca, że rozpoczynając grę nastawić się trzeba na to, że się skończy po wielu przegranych godzinach.
kościół

Następną hitową produkcją jest call of duty psp – kocham call of duty psp, rewelacyjna strzelanka w trybie pierwszoosobowym.

Może zaabsorbują Cię też pokrewne wątki na opisywany wątek? Jeżeli tak, to przejrzyj je i zdobądź inne informacje na to zagadnienie.

Aktualnie ostatnią wersją jest cod modern warfare, osadzona w realiach współczesnego świata. W czasie rozgrywki da się przejmować kontrolę nad dużą ilością postaci, a także uczestniczyć w wielu rozbudowanych misjach. Bardzo dobrze jest dopracowana strona grafiki, przez co gra posiada rewelacyjny klimat, a równocześnie bardzo dobrze oddane wszelkie szczegóły. Pośród graczy ogromnym zainteresowaniem w dalszym ciągu się cieszy wersja poprzednia, to znaczy cod 3.

Z kolei ona, podobnie jak poprzedniczki, osadzona jest w czasie działań wojennych, w tym przypadku w czasie lądowania aliantów w Normandii – (sprawdź tutaj). Z pewnością grając w tę część na nudę nie można narzekać, bowiem autorzy zaproponowali mnóstwo atrakcji, takich jak na przykład spadochronowe skoki.