Jak urządzić pokój hotelowy? Na jakie sprawy najlepiej zwracać uwagę? Jakie wybierać meble?

przez | 26 lipca 2021
Na pewno każdy hotel musi mieć piękny wystrój wnętrz. Gość, jaki poczuje się komfortowo w takim pokoju, zarekomenduje taki hotel innym osobom.

Wyroby pościelowe

Autor: John Cotton Europe
Źródło: johncotton.eu
Tak więc powinniśmy pamiętać, ażeby nie oszczędzać na meblach, które muszą być przypasowane do tego typu przestrzeni jak hotelowy pokój.
umeblowanie jest kluczowe, tak więc jak dobieramy meble musimy zwracać baczną uwagę na ich praktyczność i użyteczność. Jakość i solidność – tym właśnie powinny się charakteryzować meble, i nie jest ważne czy chodzi o łóżka hotelowe, stoliki czy szafy, każdy z tych elementów powinien być dopasowany najlepiej. Wystrój pokoju hotelowego poza tym musi tworzyć zgodną całość. Meble tak więc dopasowujemy do koloru ścian. Najkorzystniej jest dobrać jasny odcień mebli do ciemniejszych ścian. I na odwrót.
świeczki

Autor: Bruno Piombini
Źródło: Bruno Piombini
Pokój powinien być bardzo przestronny, ale i ekonomiczne urządzony. Nie powinniśmy więc przesadzać z ilością mebli. Zamiast zagracać pokój bardziej korzystnie dobrać kilka elementów, jakie profesjonalny producent mebli hotelowych posiada w swojej ofercie. To zapewnienie, że nasz pokój będzie stylowy i nie będzie przytłaczał zbytnio dużą ilością mebli – bardzo wygodne łóżka hotelowe.

Pamiętajmy, iż hotelowe pokoje to specyficzne miejsca, więc i dobór mebli należy tak traktować. Każdy lubi się wygodnie wyspać, więc dobór łóżka to szczególnie ważna rzecz. Poza tym musimy kupić szafę, żeby nasz gość mógł spokojnie tam zmieścić swoje ubrania – polecam Wajnert.

Niezbędny też jest stolik i krzesła. Reszta rzeczy nie jest tak ważna. Pomyślmy tylko o praktycznym wykorzystaniu mebli. Meble, które służą jako dekoracja się nie sprawdzają, no chyba, że mamy naprawdę duży pokój do zagospodarowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*