W jakich miejscach należałoby umieścić reklamę na telebimie, żeby dostarczyła ona oczekiwany efekt?

przez | 10 lipca 2021
Reklamy na telebimach są współcześnie jedną z bardziej modnych i często wykorzystywanych form reklamy, bowiem pośród wielu innych typów reklam właśnie te charakteryzują się największą skutecznością. Telebim to duży ekran ledowy, na którym wyświetlane są rozliczne reklamy. Dzięki użyciu nowoczesnej technologii obraz, jaki jest emitowany na telebimach cechuje się ogromną wyrazistością, jest klarowny i przejrzysty co sprawia, iż dobrze widać go nawet z dalekiej odległości.

Telebim

Autor: vikkiq
Źródło: http://www.flickr.com
Mało tego nie da się ukryć, że ekran, na jakim bez ustanku wyświetlane są jakieś kolorowe obrazy znacznie bardziej przyciąga wzrok oraz uwagę innych ludzi, niż inne typy reklam, takie jak mniejsze billboardy lub plakaty. Chociaż, żeby reklama na telebimie przyniosła jeszcze lepsze wyniki ważkie jest jej odpowiednie umieszczenie.

Interesuje Cię omawiany wątek? Jeżeli tak, to pod tym hiperłączem (https://www.webtec.pl/grafika/) znajdziesz podobne ciekawe dane, których nie zapomnisz długo.

Najlepiej umieścić reklamę na telebimach w miejscach, gdzie regularnie znajduje się sporo osób. Do takich miejsc należy na przykład rynek w centrum miasta, okolice galerii handlowych i nagminnie odwiedzanych marketów albo często uczęszczane ulice i autostrady.

Na przykład wybornym miejscem na ulokowanie telebimu w Krakowie będzie telebim kraków rondo grzegórzeckie – sprawdź koniecznie. Rondo Grzegórzeckie jest wielokrotnie uczęszczanym rondem, albowiem znajduje się ono w ścisłym centrum miasta, wobec tego każdego dnia porusza się tam dużo wozów. Telebim mieszczący się w tej okolicy na pewno nie może pozostać niezauważony.

Reklamę na telebimie warto ulokować w kilku miejscach, nie tylko w jednej lokalizacji, bo wtedy będzie ona miała większy zasięg i co za tym idzie dotrze do większej liczby ludzi.

Jeżeli ten artykuł jest dla Ciebie pasjonujący, to spójrz też na pomocne informacje, które posiadają absorbujące dane – zapewne Cię pochłoną kompletnie!

Warto pamiętać, że każda osoba jest prawdopodobnym Klientem, więc jeżeli reklama trafia do dużej liczby osób to istnieją większe szanse na to, iż wzbudzi ona większe zainteresowanie. Twój towar czy reklamowana usługa dotrze więc do szerszego grona Klientów.