Telebimy czy billboardy – jaka z niniejszych form reklamy zewnętrznej jest najlepsza?

przez | 10 lipca 2021
Właściciele firm mają dużo zadań, którym muszą stawić czoła, by z powodzeniem prowadzić swoją działalność. Jednym z nich jest bez wątpienia wypromowanie produktów lub usług w sposób, jaki przyciągnie klientów. Istnieje niejedna forma promocji, a jedną z najbardziej powszechnych jest reklama outdoorowa, nazywana innymi słowami reklamą zewnętrzną. Dwie przede wszystkim znane formy takiej reklamy to billboardy oraz telebimy. Jaka z nich będzie dla nas bardziej odpowiednia?

Telebim Opole jest ekranem wizyjnym, który jest złożony z diod. Można na nim umieszczać przeróżnego rodzaju animacje, jakie wielokrotnie znacznie lepiej przykuwają uwagę od zwyczajnych plakatów. Obraz na nim prezentowany jest wyraźny także w cięższych warunkach atmosferycznych, na przykład gdy świeci słońce bądź jest deszczowo – kliknij . Billboard zaś jest nośnikiem reklamy, który może mieć niezwykle duże rozmiary, w zależności od tego, w którym miejscu chcielibyśmy go umieścić.

To zagadnienie jest dla Ciebie ciekawe? To przejrzyj też podobne wątki (http://www.mechanika-service.com/wynajem-wozkow-widlowych), posiadające równie wciągające informacje na omawiany wątek.

Billboardy mogą stać przy drogach, ale mogą być także powieszone na budynkach w centrum miasta.

telebimy

Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com

Tam mają szansę być zauważone przez największą liczbę osób, zatem lokalizacja ma być jednym z pierwszych czynników, nad którymi się będziemy zastanawiać. Jeśli chodzi o telebim Konin Kleczewska, jest on na pewno droższy od billboardu, lecz także bardziej efektowny. Do tego domaga się należytego zezwolenia – nie można go ustawić od tak. Billboardy z kolei mogą być niewidoczne nocą bądź przy gorszej pogodzie, jeżeli odpowiednio ich nie naświetlimy. Zatem pamiętajmy o tym, wybierając tą formę promocji.

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, jaki z rodzajów reklamy zewnętrznej jest korzystniejszy. Wszystko jest zależne od konkretnych potrzeb danego właściciela firmy i kampanii reklamowej, jaką planuje przeprowadzić – Medas-Media to agencja, z którą warto współpracować . Odpowiedz więc sobie na pytanie, na czym zwłaszcza ci zależy oraz w jaki sposób według ciebie najskuteczniej dotrzesz do odbiorców, a rozwiązanie nasunie ci się samo.

Chcesz poszerzyć wiedzę z tego ciekawego tematu? Więc najlepiej trafiłeś. Zwyczajnie kliknij to elektryka góra kalwaria i przejdź do nowej strony.

Gdzie zgłosić się w celu wykonania reklamy na wyżej wskazane typy nośników? Najlepiej do pewnej agencji reklamowej, która posiada doświadczenie w tej dziedzinie i dzięki której odniesiemy pożądany sukces.