Jakie firmy korzystają z tej usługi? Czy dobrze w to zainwestować?

przez | 10 lipca 2021
Najbardziej nowatorska usługa co-paking to oferta pakowania, przepakowywania i wymiany opakowań. Takie usługi stają się coraz bardziej powszechne wśród przedsiębiorców, przykładają oni więcej uwagi do jak najlepszego wyglądu zapewnianych przez siebie produktów.

Wazony z papieru

Autor: rgieseking
Źródło: http://www.flickr.com
Firmy, które oferują usługi co-pakingu nie zawężają swojej oferty wyłącznie do wymiany poniszczonych opakowań, pakowanie (szczegóły tu: http://www.kador.pl/o-firmie/) w saszetki albo przepakowywania produktów z opakowań zbiorczych do opakowań jednostkowych. Często w ofercie są też usługi dodatkowe, przykładowo jak tworzenie promocyjnych zestawów, foliowanie, druk i dołączanie materiałów reklamowych.
Zlecenie co-paking zewnętrznej firmie to oczywiście znaczne oszczędności. Koszty zatrudnienia pracowników albo zakup właściwych narzędzi i maszyn są bardzo często wysokie. Zlecając takie pakowanie (rozwinięcie tych informacji > polub nasz profil http://www.vincent.pl) zewnętrznej firmie płacimy za konkretne zlecenie oraz oszczędzamy przy tym czas na różnych stałych kosztach – pod tym adresem bez problemu uzyskasz pomoc. Oprócz tych oszczędności finansowych mamy pozostałe zalety jak oszczędność czasu, zyskujemy jednocześnie gwarancje, że prace będą wykonane całkowicie profesjonalnie – dużo więcej przeczytasz pod tym adresem.

Określone zlecenia wymagają wykorzystania parku maszynowego, inne ze względu na łagodny charakter prac, powinny być przeprowadzone ręcznie. Firmy, które mają już pewną biegłość w co-pakingu mogą wykonać nawet najbardziej oryginalne i wymagające zlecenie. W ostatnim czasie bardzo często z tego typu usług korzystają producenci i firmy, które zajmują się sprzedażą w sieci. Jednakże coraz więcej agencji reklamowych czy usługowych wybiera jak najbardziej tego rodzaju zlecenie, aby stworzyć zestawy promocyjne jak i kosze podarunkowe.