Nadruki na koszulkach jako wyjście wykonania nietypowego ubrania.

przez | 10 lipca 2021
W obecnych czasach wiele osób chce mieć ubrania i koszulki niesamowicie oryginalne i nietypowe. Dobrym rozwiązaniem jest więc zamówienie koszulki z własnym nadrukiem. Wystarczy tylko skontaktować się z firmą, która wykonuje nadruki na koszulkach i określenie jakiego rysunku się potrzebuje oraz w jakiej ilości ma to być wykonane.

W profesjonalnym biurze projektowym, z pomocą zawodowych grafików możliwe jest zrobienie dokładnie takiego wzoru nadruku, jakiego pragniemy – zobacz http://tdruk.pl/. Możliwe jest wytworzenie również pojedynczej koszulki z własnym nadrukiem dla persony, która chce po prostu posiadać coś niepowtarzalnego, jak i całego kompletu koszulki, które można wykorzystywać do celów promocyjnych przedsiębiorstwa, czy jakiegoś przedsięwzięcia lub akcji. Można także w owy sposób wykonać jednakowy ubiór dla pracowników biznesu czy też wyprodukować śmieszne koszulki z nadrukiem. Nadruki mogą być wykonywane różnego wariantu metodami. Może to być na przykład haft komputerowy, który jest bardzo trwałym gatunkiem produkowania eleganckich szczegółów graficznych na koszulkach i innych ubraniach, jak i niezwykle szybki druk cyfrowy, który cechuje się odpornością na pranie w temperaturze do 40°C oraz na prasowanie.

koszulka

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

Dzięki temu koszulki można normalnie używać, prać i prasować bez obaw o zniszczenie nadruku. Jeszcze kolejną metodą jest sitodruk, który umożliwia pranie w temperaturze nawet 60°C, ale wskazane jest pamiętać, że niestety tak zrobiony nadruk wymaga prasowania . Z pewnością ogromnie ważne jest też pytanie o cenę owego nadruku na ubraniu. Otóż zależy ona od różnorodnych czynników, przede wszystkim od ilości wykonanych koszulek z nadrukiem, czy też złożoności elementów graficznych, co wpływa na czas wykonania. Dlatego też wiele zamówień podlega pojedynczej wycenie.

W sprzedaży dostępna jest różnorodnego rodzaju odzież, w tym koszule bez żadnych dodatków graficznych lub też z różnego rodzaju nadrukami. Pomimo, że wybór jest ogromny, to nie zawsze znajdziemy ten wzór graficzny, który nam odpowiada. W przypadku koszulek reklamowych, czy firmowych jest to wręcz niemożliwe, gdyż potrzebne są oryginalne wzory mające nazwę firmy oraz jej logo. Sprawdź również: t shirt z własnym nadrukiem.
Nadrukit shirt z własnym nadrukiemczesnych maszynach zapewniających ich jakość – a projekty grafiki, znaków i aplikacji robione są za pomocą dostosowanego oprogramowania. Dużo zamówień można też wykonać drogą internetową lub faksową.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*