Nadruki na koszulkach jako wyjście wykonania nietypowego ubrania.

przez | 10 lipca 2021
W obecnych czasach wiele osób chce mieć ubrania i koszulki niesamowicie oryginalne i nietypowe. Dobrym rozwiązaniem jest więc zamówienie koszulki z własnym nadrukiem. Wystarczy tylko skontaktować się z firmą, która wykonuje nadruki na koszulkach i określenie jakiego rysunku się potrzebuje oraz w jakiej ilości ma to być wykonane.

W profesjonalnym biurze projektowym, z pomocą zawodowych grafików możliwe jest zrobienie dokładnie takiego wzoru nadruku, jakiego pragniemy – zobacz http://tdruk.pl/. Możliwe jest wytworzenie również pojedynczej koszulki z własnym nadrukiem dla persony, która chce po prostu posiadać coś niepowtarzalnego, jak i całego kompletu koszulki, które można wykorzystywać do celów promocyjnych przedsiębiorstwa, czy jakiegoś przedsięwzięcia lub akcji. Można także w owy sposób wykonać jednakowy ubiór dla pracowników biznesu czy też wyprodukować śmieszne koszulki z nadrukiem. Nadruki mogą być wykonywane różnego wariantu metodami. Może to być na przykład haft komputerowy, który jest bardzo trwałym gatunkiem produkowania eleganckich szczegółów graficznych na koszulkach i innych ubraniach, jak i niezwykle szybki druk cyfrowy, który cechuje się odpornością na pranie w temperaturze do 40°C oraz na prasowanie.

koszulka

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

Dzięki temu koszulki można normalnie używać, prać i prasować bez obaw o zniszczenie nadruku. Jeszcze kolejną metodą jest sitodruk, który umożliwia pranie w temperaturze nawet 60°C, ale wskazane jest pamiętać, że niestety tak zrobiony nadruk wymaga prasowania . Z pewnością ogromnie ważne jest też pytanie o cenę owego nadruku na ubraniu. Otóż zależy ona od różnorodnych czynników, przede wszystkim od ilości wykonanych koszulek z nadrukiem, czy też złożoności elementów graficznych, co wpływa na czas wykonania. Dlatego też wiele zamówień podlega pojedynczej wycenie.

W sprzedaży dostępna jest różnorodnego rodzaju odzież, w tym koszule bez żadnych dodatków graficznych lub też z różnego rodzaju nadrukami. Pomimo, że wybór jest ogromny, to nie zawsze znajdziemy ten wzór graficzny, który nam odpowiada. W przypadku koszulek reklamowych, czy firmowych jest to wręcz niemożliwe, gdyż potrzebne są oryginalne wzory mające nazwę firmy oraz jej logo. Sprawdź również: t shirt z własnym nadrukiem.
Nadrukit shirt z własnym nadrukiemczesnych maszynach zapewniających ich jakość – a projekty grafiki, znaków i aplikacji robione są za pomocą dostosowanego oprogramowania. Dużo zamówień można też wykonać drogą internetową lub faksową.