Badamy czym są urządzenia do sitodruku

przez | 10 lipca 2021
Sitodruk jest nadzwyczaj powszechną technologią znakowania. Można wykorzystywać ją na wielu typach materiałów, takich jak tkaniny, bawełna, dzianiny, a również drewno, bądź tworzywa syntetyczne.

Dlatego też może być używany do znakowania zarówno toreb, konfekcji, parasoli, czapek, jak i gadżetów plastikowych, z drewna, również skórzanych. Jest to jedna z tańszych technologii znakowania na rynku. Jest przyciągająca cenowo tak jak przy jednostkowych sztukach, jak i w wypadku pełnych serii.

maszyna do sitodruku

Autor: Women’s Studio Workshop
Źródło: http://www.flickr.com

Dające się w ostatnim czasie dostrzec rozszerzenie obrębów przeznaczenia techniki sitodrukowej możliwe było dzięki temu, że zostały wprowadzone współczesne surowce i maszyny sitodrukowe, które zapewniły poprawę formy otrzymywanych nadruków, wzrost szybkości drukowania, a również wprowadzenie standaryzacji i automatyzacji poszczególnych cykli techniki sitodrukowej- przekonaj się. Sitodruk nie ma także ograniczeń odnośnie konturu i wielkości zadrukowywanych podłoży.

Za pomocą specjalnych maszyn drukujących jest możliwość ową techniką realizować nadruki na obiektach płaskich i przestrzennych. Maszyny sitodrukowe mają zastosowanie w drukowaniu, również lakierowaniu powierzchniowym i wybiórczym. To rozwiązania z wysokiej półki, odpowiadające oczekiwaniom wymagających użytkowników, które imponują zarówno dużą prędkością, jak też dużą dokładnością pasowania. Dzięki komputerowemu systemowi nadzorującemu wszelkie procedury następujące w maszynie, możliwe jest sprawne i łatwe nadzorowanie jej działania. Ponadto maszyna do sitodruku może być obsługiwana wyłącznie przez jedną osobę- http://www.sitodruk-maszyny.com/.

sitodruk

Autor: Nerds For Nature
Źródło: http://www.flickr.com
Oferowanych jest coraz więcej sprzętów pobocznych w procesie przygotowania formy sitodrukowej. Urządzenia do powlekania form, w szczególności o dużych rozmiarach, zapewniają gwarancję równomiernej grubości naniesionej warstwy emulsji sitodrukowej. Zastosowanie samoczynnych narzędzi naświetlających z nowoczesnymi lampami, przyrządów wymywających, czy odnawiającychformy sitodrukowe zapewnia możliwość optymalizacji i statyczności warunków przygotowania formy sitodrukowej. Automatyzacja procedur zezwala na uniezależnienie się od pracy ręcznej człowieka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*