Polska
deklaracja intrastat wywóz
Dziennikarz: COD Newsroom
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dokumenty związane z wywozem towaru w UE

Odkąd polska weszła w skład Unii Europejskiej, niezwykle dużo rzeczy zmieniło się w naszym kraju. Przez minioną dekadę następował stopniowy rozwój gospodarczy, rodacy zakładali coraz to nowe działalności, ale przede wszystkim zaczęli kooperację z inwestorami z Europy Zachodniej.
wspaniały pomysł
Dziennikarz: Mindy Johnson
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Twierdzi się, że kto się nie uczy ten się uwstecznia - jest to po części prawda, najbardziej w pracy

Jeśli ktoś jest doktorem lub adwokatem, to musi się uczyć całe lata. Jeśli zatrzymałby się na znajomości tego, co wyniósł z uniwersytetu, to już po kilku latach mógłby wypaść z obiegu.
biuro
Dziennikarz: K2 Space
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Gaz ziemny - niezaprzeczalnie jedno z najbardziej ekonomicznych i ekologicznych źródeł energii

Jest nazywany „błękitnym paliwem” ze względu na barwę płomienia, który wytwarza się w procesie jego spalania. To mieszanina kilku węglowodorów powstałych w czasie przemiany materii organicznej.
Przypinka z hasłem

Rejestrowanie znaków towarowych to ważna

W tych czasach każdego dnia powstaje na świecie wiele znaków towarowych. Część z nich przepada w trakcie rejestracji, bo wyjdzie na to, że ktoś już to wymyślił, a część w ogóle nie będzie zgłoszona. Ale jest również sporo znaków, które będą zarejestrowane.
Kraków nocą
Dziennikarz: John Kraus
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jeśli w pobliskim czasie zamierzasz zwiedzić Kraków – warto oprócz najwspanialszych zabytków, zaznajomić się z atrakcjami kulturalnymi tego miasta.

Miasto Kraków, to nie tylko poprzednia kolebka naszego państwa. To również jedno z najpiękniejszych miast Polski. Jest nie wyłącznie świetnie rozrośnięte zwazając na stan gospodarki, ale obejmuje obfitą przeszłość i budynki architektoniczne, które radują się dużym sukcesem pośród podróżników z całego świata. Kraków, to również centrum kultury naszego kraju, miasto uczelni i wykształcania się inteligencji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.