Polska
deklaracja intrastat wywóz
Dziennikarz: COD Newsroom
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dokumenty związane z wywozem towaru w UE

Odkąd polska weszła w poczet Unii Europejskiej, bardzo dużo rzeczy zmieniło się w tym państwie. Przez cała dekadę miał miejsce systematyczny rozwój gospodarczy, rodacy otwierali coraz to kolejne firmy, ale przede wszystkim zaczęli współpracę z inwestorami z Europy Zachodniej.
wspaniały pomysł
Dziennikarz: Mindy Johnson
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Twierdzi się, że kto się nie uczy ten się uwstecznia - jest to po części prawda, najbardziej w pracy

Jeśli ktoś jest doktorem lub adwokatem, to musi się uczyć całe lata. Jeśli zatrzymałby się na znajomości tego, co wyniósł z uniwersytetu, to już po kilku latach mógłby wypaść z obiegu.
biuro
Dziennikarz: K2 Space
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Gaz ziemny - niezaprzeczalnie jedno z najbardziej ekonomicznych i ekologicznych źródeł energii

Bywa nazywany „błękitnym paliwem” z uwagi kolor płomienia, który wytwarza się przy jego spalaniu. Stanowi mieszaninę kilku węglowodorów powstałych na skutek przemiany materii organicznej.
Przypinka z hasłem

Rejestrowanie znaków towarowych to ważna

W tych czasach każdego dnia powstaje na świecie wiele znaków towarowych. Część z nich przepada podczas rejestracji, bo okazuje się, że ktoś już z nich korzysta, a część w ogóle nie jest zgłaszana. Jednak jest też sporo znaków, które będą zarejestrowane.
Kraków nocą
Dziennikarz: John Kraus
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jeśli w pobliskim czasie zamierzasz zwiedzić Kraków – warto oprócz najwspanialszych zabytków, zaznajomić się z atrakcjami kulturalnymi tego miasta.

Miasto Kraków, to nie wyłącznie poprzednia kolebka państwa polskiego. To również jedyne z najpiękniejszych miast kraju. Stanowi nie wyłącznie znakomicie rozwinięte zwazając na stan gospodarczy, ale posiada bogatą historię i bogactwo architektoniczne, jakie cieszą się sporym sukcesem wśród turystów z całego świata. Kraków, to także centrum kultury Polski, miasto uczelni i kształcenia się profesji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.