Polska
deklaracja intrastat wywóz
Dziennikarz: COD Newsroom
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dokumenty związane z wywozem towaru w UE

Od kiedy polska weszła w poczet Unii Europejskiej, bardzo dużo rzeczy zmieniło się w naszym kraju. Przez cała dekadę miał miejsce stopniowy rozwój gospodarczy, Polacy otwierali coraz to nowe firmy, ale przede wszystkim rozpoczęli kooperację z przedsiębiorcami z Europy Zachodniej.
wspaniały pomysł
Dziennikarz: Mindy Johnson
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Twierdzi się, że kto się nie uczy ten się uwstecznia - jest to po części prawda, najbardziej w pracy

Jeśli ktoś jest lekarzem albo prokuratorem, to jest zobligowany się dokształcać całe lata. Jeżeli zakończyłby na znajomości materiału, który wyniósł z uniwersytetu, to już po kilku latach powinien wypaść z wprawy.
biuro
Dziennikarz: K2 Space
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Gaz ziemny - niezaprzeczalnie jedno z najbardziej ekonomicznych i ekologicznych źródeł energii

Jest nazywany „błękitnym paliwem” z uwagi kolor płomienia, jaki wytwarza się w procesie jego spalania. To mieszanina kilku węglowodorów powstałych w czasie przemiany materii organicznej.
Przypinka z hasłem

Rejestrowanie znaków towarowych to ważna

W naszych czasach każdego dnia powstaje na świecie wiele znaków towarowych. Część z nich przapadnie w trakcie rejestracji, bo wyjdzie na to, że ktoś już z nich korzysta, a część wcale nie zostanie zgłoszona. Jednak jest również grupa znaków, które przechodzą proces rejestracji.
Kraków nocą
Dziennikarz: John Kraus
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jeśli w pobliskim czasie zamierzasz zwiedzić Kraków – warto oprócz najwspanialszych zabytków, zaznajomić się z atrakcjami kulturalnymi tego miasta.

Kraków, to nie tylko była stolica państwa polskiego. To także jedno z piękniejszych miast kraju. Jest nie wyłącznie znakomicie rozrośnięte zwazając na stan gospodarki, lecz zawiera obfitą przeszłość i budynki architektoniczne, jakie cieszą się dużym sukcesem pośród podróżników z całego świata. Kraków, to również kolebka kulturalne Polski, punkt uczelni i wykształcania się inteligencji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.