Przedsiębiorstwo
Pudełko
Zainspirowane przez: http://sxc.hu/

Firma działająca w transporcie - na co warto zwrócić uwagę?

Pomimo światowego kryzysu, konsumenci wciąż nabywają nowe rzeczy. Okazuje się, że chęć posiadania jest mocniejsza niż logiczne myślenie. Może to być wywołane tym, że skoro i tak wszystko wali się nam na głowę, to chociaż rower będziemy mieć luksusowy. Stąd też wszystkie firmy kurierskie, a także posiadacze magazynów nie skarżą się na brak zajęcia. Ludzie będą ciągle kupować, a w erze internetu, to właśnie zakupy w sieci są najpopularniejsze.
transport
Dziennikarz: Mattox
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Jak funkcjonują przedsiębiorstwa proponujące przeprowadzki Wrocław i jak trzeba przenosić pianina?

Chcesz zrobić przeprowadzkę i nie wiesz jak to zrobić? Zamierzasz bezpiecznie przewieźć delikatny sprzęt? Przekonaj się co mają dla Ciebie przedsiębiorstwa transportowe!
windykacja długów
Dziennikarz: Bryant Surety Bonds
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Sprawdź na czym polega - Odzyskiwanie zadłużenia z asystą firmy windykacyjnej

Windykacja to bardzo wieloaspektowy proces. Samo stwierdzenie, że ktoś jest naszym dłużnikiem nie wystarczy, by uzyskać od niego skonkretyzowaną kwotę. Postępowanie przed sądem związane jest z licznymi kosztami oraz cechuje się znacznym poziomem komplikacji.
Obsługa klienta
Dziennikarz: Matti Mattila
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jaką funkcję pełni mystery schopper oraz jakie są jego zadania?

Mystery shopper, to inaczej tajemniczy Konsument, jaki jest delegowany do sklepu w celu sprawdzenia jakości oraz poziomu obsługi, a także sprawdzenia indywidualnych usług i produktów. Praca w charakterze tajemniczego Klienta jest pracą niezwykle ciekawą oraz zróżnicowaną. Jednego dnia zdołasz na przykład zjeść obiad w eleganckiej restauracji, zaś następnego udać się do baru szybkiej obsługi albo sprawdzić poziom obsługi w banku czy w kinie. Jest to praca zróżnicowana, w jakiej każdego dnia robi się coś innego.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.